OPERATOR MARKETING

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile 2F Centro Formatione active.

Vezi toate job-urile OPERATOR MARKETING active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: 2F Centro Formatione
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: Student/Absolvent
    Orase:
  • Timisoara
  • Actualizat la: 12.12.2016

    Cu o traditie de peste 35 de ani in Italia, Franta, Germania, Austria, Elvetia, Spania si Ungaria, scoala 2F si-a deschis acum 8 ani portile in Romania.

    Scoala 2F face parte dintr-un Holding international si multumita modalitatii eficiente de predare, a devenit una dintre cele mai mari scoli private de engleza din Europa.

    Cerinte

    Candidatul ideal:
    - Foarte bune abilitati de comunicare, claritate in exprimare;
    - Capacitate de invatare rapida, adaptabilitate, flexibiliate;
    - Persoana dinamica, organizata, intuitiva, creativa;
    - Punctualitate si seriozitate

    Responsabilitati

    - efectuarea apelurilor telefonice si identificarea potentialilor clienti;
    - oferirea informatiilor corecte intr-o maniera profesionista;
    - promovarea serviciilor catre potentialii si actualii clienti.

    Alte informatii

    Beneficii:
    - job part - time /full time
    - contract de munca, salariu motivant+bonus;
    - pregatirea si formarea continua intr-un mediu tanar si dinamic;
    - posibilitate de avansare profesionala.
    Info @ 0762202029
    Liviu Rebreanu nr 13

    Timisoara,

    Bacau, Timisoara, Zalau,

    Timisoara,

    Vezi job-uri similare (6)