Lucrător Depozit Departament Pregătire Marfă Depozit Chiajna Part Time (f/m)

Angajator: Lidl Romania
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Tip job: part-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Ilfov
  • Actualizat la: 19.05.2016
    Remote work: On-site

    Perioada dvs. de formare

    Pentru a putea acumula şi aprofunda cât mai multe cunoştinţe adecvate domeniului dvs. de activitate, Lidl vă oferă un program complex de formare care cuprinde atât aspecte teoretice, cât şi metode practice.

    Responsabilităţi

    • Prelucrarea sarcinilor de numărare a mărfurilor
    • Transportarea paleţilor pe benzile aferente porţilor de încărcare/descărcare
    • Punerea în practică a principiilor de igienă
    • Participarea la realizarea inventarelor
    Profilul dvs.

    • Flexibilitate şi rezistenţă la stres
    • Capacitate de a lucra atât în echipă cât şi singur
    • Disponibilitate şi rezistenţa de a lucra la temperaturi foarte scăzute
    • Experienţă pe depozit alimentar (lactate, congelate, carne, legume-fructe) şi non-food constituie un avantaj
    Oferta noastră

    • Pachet salarial atractiv şi peste medie
    • Instruire sistematică şi practică
    • Mediu de lucru plăcut, modern şi dinamic
    • Posibilitatea de dezvoltare profesională

    Sunteţi interesat(ă)?

    Vă rugăm să completaţi formularul online de candidatură şi să ataşaţi CV-ul dvs. în format Word sau Pdf, însoţit de o scrisoare de intenţie ce specifică poziţia pentru care aplicaţi.

    Candidaturile incomplete sau incompatibile nu pot fi luate în considerare pentru următoarea etapă a procesului de recrutare.

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Ilfov,

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (166)