Casier parcare

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile RIN Hotels active.

Vezi toate job-urile Casier parcare active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Customer support - Client service active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Turism active pe Hipo.ro

Angajator: RIN Hotels
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Turism
  • Tip job: full-time
    Nivel job: Student/Absolvent
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 28.04.2017

    RIN Hotels te invită să te alături celei mai bune echipe din industria ospitalităţii.
    Ai şansa să lucrezi alături de oameni profesionişti, într-un mediu stabil, în continuă dezvoltare care îţi oferă numeroase satisfacţii profesionale. Cu o vechime de doisprezece ani în industria ospitalieră, lanţul hotelier RIN reprezintă o opţiune excelentă pentru cei care aleg Bucureştiul ca destinaţie turistică sau pentru afaceri.

    Cerinte

    Persoana dinamica cu atitudine pozitiva si in masura sa raspunda prompt tuturor solicitarilor venite din partea clientilor
    Persoana organizata si atenta la detalii
    Detine cunostinte sistem operare POS si in lucrul cu banii
    Cunoasterea limbii engleze la nivel conversational

    Responsabilitati

    Incaseaza sume de bani de la clientii care au folosit parcarea;
    Supravegheaza terminalul de iesire (bariera) pentru a creste siguranta utilizarii si pentru a micsora posibilitatile de fraudare a sistemului;
    Solutioneaza situatiile aparute in interactiunea cu clientii, cu privire la incasarea de numerar;
    Asigura asistenta pentru plata parcarii, evitand aglomeratia de la bariera;
    Completeaza zilnic registrul de parcare, monetarul, raportul de casa si verifica conconcordanta intre sumele incasate si bonurile fiscale emise, precum si alte documente interne ce au legatura cu numerarul din casierie (casa de marcat);
    Pastreaza evidenta documentelor cu regim special si respecta prevederile referitoare la utilizarea acestora;
    Raspunde de curatenia in dreptul barierelor si mentine o buna colaborare cu departamentele implicate.

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (4)