Electrician

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Zoppas Industries Romania SRL active.

Vezi toate job-urile Electrician active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Inginerie active pe Hipo.ro

Angajator: Zoppas Industries Romania SRL
Domeniu:
  • Inginerie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Sannicolau Mare
  • Actualizat la: 28.02.2018

    Zoppas Industries Heating Element Technologies boast an experience of over 50 years in design and production of heating elements and systems, even completed with thermal controls for domestic and industrial applications. Thanks to its business units’ high specialization in the different application areas from major to small domestic appliances and from comfort conditioning to the industrial market, Zoppas Industries Heating Element Technologies has solid competence and steady innovation in developing tubular heaters, cartridges and band heaters, etched foil, heating cables, stitched wire heating elements, finned aluminium heaters, functional assemblies, and electronic controls.

    Cerinte

    - studii medii în domeniul tehnic, constituie avantaj calificare / autorizare electrician;
    - cunoștințe specifice de electrotehnică (schemă electrică);
    - constituie avantaj bune cunostințe de automatizari industriale.

    Responsabilitati

    - execută reparații pe partea electrică a mașinilor și utilajelor defecte (pronto intervento);
    - execută interventii pe partea electrică la acțiunile de întreținere preventivă ale mașinilor;
    - intervine atunci când este programat și sunt defecțiuni ale instalațiilor electrice ale fabricii.

    Alte informatii

    - oportunitatea de a lucra intr-o companie multinationala;
    - pachet salarial ce reflecta performantele profesionale;
    - participarea la cursuri/traininguri de specialitate;
    - transportul Timisoara, Arad – Sannicolau Mare asigurat.

    Doar persoanele ale caror profil se pliaza perfect pe cerintele postului si care au desfasurat activitati similare vor fi luate in considerare.

    PRELUCRAREA DATELOR CU CARACTER PERSONAL
    Datele cu caracter personal transmise de candidati sunt prelucrate de Zoppas Industries Romania SRL in scopul desfasurarii activitatilor de resurse umane. Zoppas Industries Romania SRL poate stoca, prelucra si transfera aceste date in conditiile legii, iar depunerea CV-ului pe aceasta cale indreptateste Zoppas Industries Romania SRL sa asume consimtamantul expres si neechivoc al candidatului pentru transferul si prelucrarea datelor cu caracter personal pe care le transmite in calitate de persoana vizata.

    Hybrid

    Hybrid

    Hybrid

    Vezi job-uri similare (715)