Ajutor Mașinist Offset

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile EBC active.

Vezi toate job-urile Ajutor Mașinist Offset active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Productie active pe Hipo.ro

Angajator: EBC
Domeniu:
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 31.01.2017

    Suntem compania de resurse umane care identifică, integrează și administrează eficient personalul de care au nevoie clienții români și internaționali. La noi vei găsi nu doar oportunități de muncă, ci și susținerea morală de care poate mai ai nevoie pentru a prinde curaj. Vom fi lângă tine în timpul interviului cu angajatorul și vom păstra o comunicare transparentă pe toată durata procesului de recrutare.

    Nu uita: Jobul ideal este locul de întâlnire al candidaților și companiilor care se potrivesc, iar noi știm să creăm astfel de locuri de întâlnire.

    Cerinte

    - Studii medii;
    - Experientă minimum 1 an pe mașina de tipar marca Heidelberg sau mașina de tipar offset format 70x100 cm;
    - Seriozitate;
    - Disponibilitate la program prelungit.

    Responsabilitati

    - Alimentarea cu cerneala și hârtie a mașinii;
    - Perforarea și introducerea plăcilor în mașină;
    - Intercalarea colilor de potrivit;
    - Curățarea cauciucului și a plăcilor atunci când este cazul și depozitarea acestora în Box Palet;
    - Urmărirea tiparului împreună cu mașinistul;
    - Introducerea informațiilor corecte în timp real în sistemul informatic via-touchscreen.

    Alte informatii

    Beneficii:
    • Salariu fix;
    • Tichete de masă;
    • Prima de producție;
    • Decont abonament transport;
    • Prima de Crăciun/Paște;
    • Prima de vacanță anuală.

    4000 - 4500 RON NET / luna
    Remote

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Ilfov,