Consultant Vanzari Directe

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Banca Transilvania active.

Vezi toate job-urile Consultant Vanzari Directe active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Banci active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Banca Transilvania
Domeniu:
  • Banci
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 05.05.2016

    Banca Transilvania (BT) este cel mai mare grup financiar din Romania. Misiunea sa este de a sustine dezvoltarea mediului de afaceri si comunitatile din care face parte, oriunde si oricand. Cu respect, pasiune si idei noi, banca sustine responsabil vise care se transforma in realizari. Viziunea BT este de a deveni o banca tot mai buna pentru clienti, echipa si actionari.

    Cerinte

    - Comunicare persuasiva si interactiune cu oamenii
    - Adaptabil si entuziast
    - Usurinta de a se descurca in situatii de ambiguitate
    - Capacitatea de analiza si sinteza
    - Rezistenta si autocontrol in situatii de stres
    - Orientat catre solutii, client si rezultatul final
    - Disponibilitate pentru munca de teren ( peste 60% din timpul de lucru )

    Responsabilitati

    - Identifica si contacteaza potentialii clienti in concordanta cu regulamentele interne
    - Efectueaza vizite la acestia in vederea informarii cu privire la produsele promovate
    - Identifica nevoile clientilor si propune solutii corespunzatoare
    - Asista clientul la completarea documentatiei necesare in vederea analizarii dosarului
    - Informeaza clientul despre decizia finala
    - Obtine referinte si mentine relatia cu clientii pe intrega perioada de colaborare
    - Pachet salarial motivant , format din parte fixa si comisoane din vanzari in functie de performante.
    - Decontarea lunara a abonamentelor pentru mijloacele de transport in comun

    Aplica fara CV
    4000 - 5000 RON NET / luna
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    2000 - 6000 RON NET / luna
    BUCURESTI, Giurgiu, Ilfov,

    Aplica fara CV
    800 RON NET / luna
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (89)