Customer Support (non - tech)

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile CargoPlanning active.

Vezi toate job-urile Customer Support (non - tech) active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: CargoPlanning
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Iasi
  • Actualizat la: 08.03.2018

    Nima Software este o companie ce dezvoltă propriile soluții IT dedicate mai multor domenii (logistică, financiar, producție). Principalul nostru produs este CargoPlanning - o platforma de transport dedicata organizarii eficiente a transportului de marfa.

    Cerinte

    Cautam un coleg care sa raspunda prompt si concret solicitarilor clientilor nostri. Trebuie sa fie prietenos si rabdator, sa asculte problemele pe care le intampina utilizatorii sistemului nostru si sa gaseasca solutia cea mai buna in cel mai scurt timp.

    Cunoasterea limbii engleze este un must :)

    Responsabilitati

    Te vei asigura ca utilizatorii platformei CargoPlanning au o interactiune prietenoasa si facila cu platforma, iar cand intampina probleme, vei fi la dispozitia lor cu informatiile de care au nevoie.

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    4400 RON NET / luna
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    7000 RON NET / luna
    BUCURESTI, Job national

    Vezi job-uri similare (124)