Agent Telesales-domeniul telecomunicatiilor

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Mellon Romania active.

Vezi toate job-urile Agent Telesales-domeniul telecomunicatiilor active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Customer support - Client service active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Telecomunicatii active pe Hipo.ro

Angajator: Mellon Romania
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Telecomunicatii
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 24.05.2022

    Mellon Romania, a subsidiary of Mellon Technologies and member of Mellon Group of Companies, was founded in 2001 in Bucharest. Our offering consists of specialized technological solutions and value added services, to serve the increasing needs of financial institutions and organizations with strong consumer transactions business, such as Retail Banks, Public Utilities, Telecommunications Providers and large Private Companies.

    Cerinte

    Cerinte:
    -Abilitati excelente de comunicare, seriozitate si perseverenta;
    -Abilitati excelente de ascultare, negociere si vanzare;
    -Atitudine pozitiva, orientata spre client;
    -Cunostintele de limba engleza nivel mediu+operare PC;

    Responsabilitati

    Responsabilitati:
    -Initierea apelurilor in vederea promovarii si vanzarii serviciilor companiei;
    -Promovarea si vanzarea serviciilor companiei;
    -Oferirea de raspunsuri complete si corecte la solicitarile primite din partea clientilor;
    -Implicarea activa in rezolvarea problemelor semnalate de clienti;
    -Utilizarea corecta a aplicatiilor cu care lucreaza;
    -Realizarea planurilor de vanzari stabilite.

    Alte informatii

    Beneficii:
    -Pachet salarial atractiv+bonusuri de performanta;
    -Program de training platit;
    -Program de lucru flexibil;
    -Mediu de lucru format din echipa tanara si dinamica;
    -Zona de lucru accesibila cu acces la metrou.

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    2000 - 6000 RON NET / luna
    BUCURESTI, Giurgiu, Ilfov,

    Aplica fara CV
    Remote

    Vezi job-uri similare (60)