INTERNSHIP PLATIT IN DOMENIUL LOGISTICA

Vezi toate job-urile ADIENT AUTOMOTIVE ROMANIA - sucursala Ploiesti active.

Vezi toate job-urile INTERNSHIP PLATIT IN DOMENIUL LOGISTICA active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Achizitii - Logistica - Aprovizionare active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Internship active pe Hipo.ro

Angajator: ADIENT AUTOMOTIVE ROMANIA - sucursala Ploiesti
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Internship
  • Tip job: stagiu de practica
    Nivel job: Student/Absolvent
    Orase:
  • Ploiesti
  • Actualizat la: 28.06.2017

    La ADIENT - lider în producția de scaune auto - te vei bucura de ritm și direcție într-o lume mereu în mișcare. Vei avea parte de un mediu de lucru sigur, în care te vei putea dezvolta trăind experiențe și interacționând cu oameni excepționali.

    Cerinte

    Cerinte

    • in prezent inscris la master in domeniul marketing, management, economie , merceologie
    • mentinerea calitatii de masterand pe toata durata stagiului de pregatire
    (min 6 luni cu posibilitate de prelungire, in functie de rezultate, pana la 1 an )
    • permis de conducere categoria B - cerinta obligatorie
    • cunoștințe de limbă engleză - nivel mediu conversational
    • capacitate de invatare
    • capacitate de lucru in echipa
    • dinamism
    • abilitati de comunicare
    • capacitate de planificare si organizare
    • cunostinte bune MsOffice (in special Excel ), email, internet
    • abilitatea de a lucra cu aplicatii electronice
    • disponibilitate la programul de lucru al companiei
    • domiciliul stabil in zona Ploiestiului

    Responsabilitati

    Indatoriri

    • ofera suport pentru departamentul LOGISTICA
    • alte activități administrative

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Ilfov, Ploiesti,

    3200 - 3500 RON NET / luna
    Ploiesti,

    Vezi job-uri similare (14)