MECANIC INTRETINERE SI REPARATII MASINI DE CUSUT INDUSTRIALE

Vezi toate job-urile ADIENT AUTOMOTIVE ROMANIA - sucursala Ploiesti active.

Vezi toate job-urile MECANIC INTRETINERE SI REPARATII MASINI DE CUSUT INDUSTRIALE active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Productie active pe Hipo.ro

Angajator: ADIENT AUTOMOTIVE ROMANIA - sucursala Ploiesti
Domeniu:
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Ploiesti
  • Actualizat la: 27.06.2018

    La ADIENT - lider în producția de scaune auto - te vei bucura de ritm și direcție într-o lume mereu în mișcare. Vei avea parte de un mediu de lucru sigur, în care te vei putea dezvolta trăind experiențe și interacționând cu oameni excepționali.

    Cerinte

    • Minim studii medii in domeniul tehnic (mecanic, electromecanic)• Minim 2 ani experienta in domeniul mecanic/ electromecanic; experienta in mecanica fina – reparatie si intretinere masini de cusut
    • Cunoasterea principiilor de calibrare/reglare
    • Cunostinte minime de lb. engleza si PC• Orientare spre obtinerea rezultatelor si incadrarea in standardele de calitate • Pasiune, dinamism, entuziasm fata de activitatea desfasurata;• Disponibilitate pentru ore suplimentare si rezistenta la stress.

    Responsabilitati

    • Repara, regleaza si efectueaza lucrari de intretinere a masinilor de cusut industriale conform cerintelor procesului de fabricatie
    • Produce si asambleaza dispozitivele necesare pentru utilaje
    • Amplaseaza masinile de cusut conform planurilor
    • Tine evidenta reparatiilor efectuate
    • Participa la imbunatatirea echipamentelor si a accesoriilor tehnice pentru masinile de cusut industriale conform cerintelor procesului de productie
    • Initiaza schimbari in documentatia specificata
    • Contribuie la realizarea scopurilor specifice si la indeplinirea treptata a politicii de calitate
    • Respecta principiile ce privesc modificarile aparute in documentatia tehnica si tehnologica
    • Participa in mod activ la implementarea si la repararea dispozitivelor Poka Yoke.

    Alte informatii

    Oferta (bonusuri, beneficii)

    • SALARIU MOTIVANT
    • TICHETE DE MASA
    • TRANSPORT GRATUIT PE RUTELE COMPANIEI
    • BONUS PENTRU LUCRUL IN WEEK-END
    • Al 13-LEA SALARIU
    • PROGRAM DE LUCRU 8 ORE/ ZI IN TREI SCHIMBURI
    • RESPECTAREA INTEGRALA A LEGISLATIEI MUNCII
    • ECHIPAMENT DE PROTECTIE SI DE LUCRU
    • ASISTENTA MEDICALA GRATUITA la sediul firmei

    Aplica fara CV
    Ploiesti,

    Ilfov, Otopeni, Ploiesti,

    BUCURESTI, Otopeni, Ploiesti,

    Vezi job-uri similare (9)