Cris-Tim angajează agent vânzări, pentru județul Gorj

Angajator: Grup Cris-Tim
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Targu Jiu
  • Actualizat la: 21.07.2024
    Remote work: On-site

    Recrutăm cu Grijă pentru oameni, investim în resursa umană, dezvoltăm echipe, ne păstrăm astfel promisiunea făcută clienților și partenerilor noștri, aceea de avea mereu produse și servicii de calitate!

    Cerinte

    Ce căutăm?
    O persoană pozitivă și optimistă cu…
    Foarte bune abilități de comunicare, prezentare, convingere și negociere
    Dinamism și adaptare ușoară la schimbare
    Orientare către rezultate
    Customer care
    Inițiativă și curajul de a propune proiecte noi
    Empatie, atitudine pozitivă și o conduită corectă, civilizată față de toate persoanele cu care intră în contact
    Bune abilități de planificare și organizare
    Inițiativă și spirit de echipă

    Ce ne dorim de la ține?
    Experiență minim 3 ani pe Vânzări în FMCG
    Studii medii finalizate
    Carnet de conducere (cat. B)

    Responsabilitati

    Ce vei face tu?
    Prezentare, promovare și vânzare de produse
    Identificare și contactare de clienți noi
    Identificare soluții de dezvoltare portofoliu și vânzare
    Realizare plan lunar de vânzări
    Monitorizare contracte existente
    Identificare nevoi clienți, oferire de informații, îndrumare și solicitare feedback, pentru a veni cu propuneri de îmbunătățire a serviciilor Cris-Tim

    Alte informatii

    Ce îți oferim?
    Un job într-o companie de renume,
    Posibilitatea de dezvoltare în Vânzări
    Stabilitate
    Contract pe perioada nedeterminată
    Pachet de venituri motivant format din salariu fix și bonusuri de performanță
    Posibilitatea de avansare
    Instrumente de lucru performanțe
    Mașină de serviciu
    Zile de concediu conform vechime în muncă

    Beneficii

    • Bonus de performanta
    • Abonament medical
    • Training-uri
    • Cursuri
    • Petreceri/evenimente companie
    • Telefon mobil
    • Masina de serviciu

    Job-uri similare care te-ar putea interesa:

    Aplica fara CV
    Targu Jiu,

    Craiova, Targu-Carbunesti, Targu Jiu,

    Targu Jiu, Tecuci,