Asistent Medical Generalist Policlinica si Medicina Muncii

Angajator: Clinicile Medici’s – MedLife Grup
Domeniu:
  • Farmacie - Medicina
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Timisoara
  • Actualizat la: 22.07.2024
    Remote work: On-site

    Fondata în Timișoara in 1997, compania Medici’s s-a concentrat pe valori fundamentale precum grija față de om, excelența profesională, inovația și respectarea angajamentelor.

    Cerinte

    • Diplomă de Asistent Medical Generalist și certificat de liberă practică.
    • Experiență de minim 3-6 luni pe o pozitie similara sau in regim de voluntariat : recoltari probe biologice
    • Abilități excelente de comunicare și empatie față de pacienți.
    • Capacitate de lucru în echipă și adaptabilitate la tehnologiile moderne.

    Responsabilitati

    • Asigurarea asistenței medicale pacienților conform standardelor și protocolului clinicii.
    • Prelevarea probelor pentru analize și efectuarea procedurilor medicale.
    • Monitorizarea stării de sănătate a pacienților și raportarea evoluției acestora.
    • Colaborarea eficientă cu medicii și ceilalți membri ai echipei medicale.

    Oferim:

    • Un mediu de lucru dinamic și profesionist.
    • Contract de munca pe perioada nedeterminata
    • Acces la echipamente medicale de ultimă generație.
    • Oportunități de dezvoltare profesională continuă.

    Pachet salarial si beneficiile vor fi discutate in cadrul interviului.

    Alătură-te echipei Medicis MedLife și contribuie la oferirea de îngrijiri medicale de calitate!

    Beneficii

    • Abonament medical
    • Cursuri
    • Tichete de masa

    Job-uri similare care te-ar putea interesa:

    BUCURESTI, Cluj Napoca, Timisoara,

    BUCURESTI, Craiova, Timisoara,

    Timisoara,

    Vezi job-uri similare (19)