Inginer Sisteme de Securitate

Angajator: Job Consult
Domeniu:
  • Inginerie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Cluj Napoca
  • Satu-Mare
  • Sibiu
  • Actualizat la: 23.07.2024
    Remote work: On-site

    Puteti aplica la acest anunt doar prin crearea unui cont pe hipo.ro, fara sa va creati si un CV.

    Completarea formularului de cont nou pe hipo.ro dureaza doar 2 minute sau puteti importa datele din Linkedin sau Facebook pentru a rezolva si mai rapid.

    Job Consult este o agenție de recrutare la nivel național, cu bazele în Cluj-Napoca. Ofertele de joburi sunt diverse, de la muncitori necalificați pana la poziții în învățământ, ingineri, PM sau directori.

    Cerinte

    •Absolvent studii superioare cu profil tehnic;
    •Experiență de minimum 5 ani în ofertare sisteme de securitate;
    •Experiență de punere în funcțiune sisteme de sonorizare și alarmare vocală;
    •Abilitatea de a selecta, pe baza documentației puse la dispoziție, a soluțiilor optime din portofoliul unui producător;
    •Certificare ARTS;

    Responsabilitati

    •Analizarea cererilor de oferte apărute pe SEAP/SICAP și studierea documentației pentru sisteme de securitate și siguranță: supraveghere video, detecție incendiu, detecție efracție, securitate perimetrală, control acces, pontaj, interfonie;
    •Elaborarea soluțiilor de ofertare și conceperea soluțiilor tehnice corespunzătoare în concordanță cu cerințele beneficiarilor;
    •Identificarea produselor și realizarea ofertei tehnico-comerciale din punct de vedere al raportului calitate/preț;
    •Suport tehnic în procesul de negociere și contractare atăt cu furnizorii cât și cu beneficiarii;
    •Colaborarea cu echipele de coordonare și execuție din cadrul proiectului pentru implementarea corespunzătoare a soluției tehnice propuse;
    •Disponibilitate la deplasări în cadrul șantierelor din București cât și pentru cele din țară;
    •Realizarea lucrărilor de instalare, punere în funcțiune, programare, întreținere și service a sistemelor de Securitate;
    •Instruirea beneficiarului asupra utilizării sistemului;

    Alte informatii

    Tichete de masa
    Abonament Regina Maria
    Asigurare de viata

    Salariu

    7500 - 12500 RON

    Beneficii

    • Abonament medical
    • Asigurare de viata
    • Tichete de masa

    Job-uri similare care te-ar putea interesa:

    Aplica fara CV
    Cluj Napoca,

    8000 - 12000 RON NET / luna

    Sibiu,

    Vezi job-uri similare (6)