Tehnician Service Inand, jud.Bihor

Angajator: AGROCOMERT HOLDING
Domeniu:
  • Agricultura
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Oradea
  • Actualizat la: 26.09.2023
    Job remote: On-site

    Puteti aplica la acest anunt doar prin crearea unui cont pe hipo.ro, fara sa va creati si un CV.

    Completarea formularului de cont nou pe hipo.ro dureaza doar 2 minute sau puteti importa datele din Linkedin sau Facebook pentru a rezolva si mai rapid.

    Avem peste 30 de ani de experienta in domeniul vanzarii utilajelor agricole; Extindere la nivel national prin 8 puncte de lucru cu acoperire Banat, Ardeal, Oltenia; Oferim utilaje fiabile, performante, usor de intretinut si reparat; Servicii postvanzare de calitate oferite clientilor nostri pe toate punctele de lucru; Personal de service de inalta calificare, scolarizat in strainatate la sediile furnizorilor nostri; Mijloace tehnice performante pentru o interventie rapida si eficienta.

    Cerinte

    Cerințe:
    Studii cu profil tehnic și / sau experiență în domeniul tehnic
    Cunoașterea limbii germană sau engleză constituie avantaj
    Orientare către client
    Disponibilitate pentru deplasări la punctele de lucru, clienți și furnizori
    Cunoștințe de operare calculator
    Permis de conducere – categoria B

    Responsabilitati

    Responsabilități:
    Recepție, puneri în funcție și instruire operatori utilaje agricole comercializate
    Constatare și diagnoză defecțiuni, inclusiv necesar piese de schimb pentru reparație
    Mentenanță, întreținere și prevenție pentru utilajele comercializate
    Reparații utilaje comercializate, în atelier sau în deplasare la sediul clientului
    Utilizarea sculelor speciale, tehnicii de calcul și a aplicațiilor software specifice activității sale