Operator sortare / Controlor calitate flux (Craiova)

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile GiGroup Romania active.

Vezi toate job-urile Operator sortare / Controlor calitate flux (Craiova) active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Productie active pe Hipo.ro

Angajator: GiGroup Romania
Domeniu:
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Craiova
  • Actualizat la: 13.08.2023

    We #changelives! Descoperă oportunități globale cu GI Group Holding, un pionier în servicii HR care valorizează și promovează evoluția carierei tale.

    Parte a unei echipe de peste 6700 de specialiști prezenți în 34 de țări, noi ne angajăm să dezvoltăm piața muncii prin soluții inovatoare și personalizate. Alege să lucrezi într-un mediu care apreciază valoarea personală și profesională.

    Construiește-ți cariera cu noi! Contactează-ne pentru a explora cum te putem ajuta.

    Cerinte

    Gi Group recruteaza Operator sortare / Controlor calitate flux pentru clientul sau, furnizor de servicii de controlul calitatii.

    Locatie: Craiova, Dolj.

    Program: 3 ture, L-V (08:00 – 16:00 / 16:00 – 24:00 / 24:00 – 08:00)

    Cerinte:
    • Studii medii, minim 10 clase;
    • Candidat cu sau fara experienta;
    • Experienta constituie un avantaj;
    • Candidat doritor sa invete activitatea;
    • Persoara responsabila, organizata si orientata pe detalii;
    • Acuitate vizuala foare buna.

    Responsabilitati

    Responsabilitati:
    • Sortarea vizuala a diferitor piese si reparatii usoare ocazionale;
    • Activitati ce necesita atentie la detalii si indemanare.

    Beneficii:
    • Transport asigurat;
    • Tichete de masa (20 lei/zi lucrata);
    • Spor de noapte: 25%;
    • Ore suplimentare platite dublu;
    • Instruire continua;
    • Posibilitate de promovare.

    Daca aceasta oportunitate prezinta interes, va invitam sa ne atasati CV-ul sau sa ne contactati la 0728 854 952 / 0731 520 868.

    Beneficii

    • Training-uri
    • Tichete de masa

    Craiova,

    Aplica fara CV
    12000 - 14000 RON NET / luna
    Craiova,