HR Junior Consultant (cu limba engleză sau germană)

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Silverhand active.

Vezi toate job-urile HR Junior Consultant (cu limba engleză sau germană) active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Resurse Umane - Psihologie active pe Hipo.ro

Angajator: Silverhand
Domeniu:
  • Resurse Umane - Psihologie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Craiova
  • Actualizat la: 01.08.2023

    Agenția de recrutare Silverhand intermediază, fără niciun comision, contracte de muncă legale, semnate cu angajatori verificați din Europa. Consilierii noștri sunt mereu disponibili și bucuroși să răspundă la toate întrebările candidaților cu privire la munca în străinătate.

    Cerinte

    - cunoștințe de limba germană la nivel mediu (B1/B2)
    - organizare si perseverență
    - studii superioare (în curs sau finalizate) - de preferat în domeniul resurse umane, psihologie sau marketing
    - experiența nu este obligatorie, dar constituie un avantaj
    - cunoașterea pachetului MS Office
    - persoană dinamică, cu aspirații, dornică să învețe și să progreseze
    - spirit entuziast, motivat
    - capacitate de lucru în echipă

    Responsabilitati

    - contactarea candidaților care aplică la joburile Silverhand
    - screening de aplicanți
    - verificarea competențelor și intervievarea telefonică a candidaților
    - introducerea aplicantilor in baza de date
    - întocmirea profilelor

    Alte informatii

    Beneficii:

    - posibilitate de avansare în cadrul companiei
    - pachet salarial motivant și tichete de masa
    - teambuildinguri în România și străinătate
    - training intern si perfecționări
    - mediu de lucru plăcut, echipă tânără
    - program de luni până vineri
    - bonusuri în funcție de performanță
    - laptop și telefon de serviciu

    Aplica fara CV
    Craiova, Pitesti, Slatina,