Cautam Lucrători Depozit (Picker) în Chitila!

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Trenkwalder Romania active.

Vezi toate job-urile Cautam Lucrători Depozit (Picker) în Chitila! active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Achizitii - Logistica - Aprovizionare active pe Hipo.ro

Angajator: Trenkwalder Romania
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Ploiesti
  • Actualizat la: 31.08.2023

    Noi suntem Trenkwalder, unul dintre cei mai puternici jucători ai pieței de HR din Europa Centrală și de Est. Atât obiectivele noastre, cât și acțiunile, vorbesc despre oameni, povești de succes și o piață a forței de muncă mai bună.

    Unde ne găsești:

    Sediul nostru din București:
    Calea Griviței nr. 82-98, Sector 1, București, Cod Poștal 010705

    Cerinte

    Program de lucru în 2 ture: L-D 06:00 - 14:30 sau 14:00 - 22:30. (pauză de masă de 30 minute).
    Greutatea maxima de ridicat, este de 12 kg (1 bax de apa sau suc).

    Responsabilitati

    Se oferă:

    - Salariu 2200 lei net + bonus de productivitate lunar ( 230 lei net ) + Tichete de masă în valoare de 600 lei (30ron/zi); !!!!! VENITUL NET AJUNGE LA CEL PUTIN 3000 lei/luna !!!!!

    - Transport gratuit asigurat din Ploiești si din localitatile de pe DN1 (Barcanesti, Romanesti, Puchenii Mari, Potigrafu, Ciolpani, Otopeni)

    Dacă acest post prezintă interes, nu ezitați sa ma sunati la numărul de telefon 0720 011 971.

    Beneficii

    • Decontarea transportului
    • Plata / compensare ore suplimentare
    • Tichete de masa

    Ploiesti,

    Ploiesti,

    Ploiesti,

    Vezi job-uri similare (10)