Inginer Ofertare Instalatii Electrice

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Evolve today active.

Vezi toate job-urile Inginer Ofertare Instalatii Electrice active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Constructii active pe Hipo.ro

Angajator: Evolve today
Domeniu:
  • Constructii
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 16.06.2023

    At Evolve today we offer complex Human Resources services, from business consulting to headhunting and recruitment. We have extensive experience in finding talented professionals, for a variety of industries, especially in the IT sector.
    We started with a dream: to create a Human Resources company with a strong, unique profile on the market, deeply shaped by our core values: commitment to performance, professionalism, a balanced approach and deep satisfaction for our clients.
    From that moment, we nurtured special relationships and we continuously evolved, being flexible, but staying true to our values. We aim higher and higher and we invite you to EVOLVE with us!

    Cerinte

    Pentru partenerul nostru, o companie romano-germana cu experienta extinsa in domeniul instalatiilor pentru constructii, cautam Ingineri ofertare (Instalatii Electrice - curenti tari sau curenti slabi) care sa se alature echipei.

    Compania este specializata in executia tuturor categoriilor de instalatii (electrice, sanitare, HVAC, stingere incendiu, automatizari, curenti slabi, BMS) si activeaza la nivel national si international.

    Cerinte:

    Studii superioare tehnice finalizate, de preferat in domeniile: Energetica, Electrica sau Electronica;
    Experienta de minim 2 ani in domeniul ofertarii tehnice;
    Cursuri/atestari specifice postului: AutoCAD, instalații electrice (ex. ANRE) - constituie avantaj;
    Cunoasterea normelor si standardelor aplicabile pentru industria de instalatii tehnologice;
    Cunostinte foarte bune Microsoft Office (cunostintele de Excel constituie o prioritate) si AutoCAD;
    Bune abilitati de relationare, planificare si organizare;
    Capacitatea de a lucra la mai multe proiecte in paralel;
    Limba engleza nivel mediu.

    Responsabilitati

    Intocmirea ofertelor de pret in baza cererilor primite de la beneficiari;
    Intocmirea documentatiei necesare pentru participarea la licitatii (SEAP);
    Intocmirea de caiete de sarcini si propunerea de solutii in concordanta;
    Actualizarea / redimensionarea solutiilor tehnice in functie de solicitari;
    Stabilirea / negocierea impreuna cu furnizorii a solutiilor/proiectelor/preturilor pentru lucrari sau proiecte importante;
    Intocmirea proiectelor de montaj si a devizele pentru echipamente si materiale (plus estimarea necesarului de manopera pentru realizarea proiectului).

    Alte informatii

    Beneficii:

    Asigurare medicala
    Tichete de masa
    Politica de bonusare
    Profesionalism si stabilitate.

    Beneficii

    • Asigurare medicala
    • Tichete de masa

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    6000 - 9000 RON NET / luna
    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (75)