TEHNICIAN SERVICE ASCENSOARE- Iași

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile FlexiWork Recruitment active.

Vezi toate job-urile TEHNICIAN SERVICE ASCENSOARE- Iași active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Productie active pe Hipo.ro

Angajator: FlexiWork Recruitment
Domeniu:
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Iasi
  • Actualizat la: 06.03.2024

    FlexiWork Recruitment oferă servicii de recrutare personal, indiferent de de domeniul de activitate și specificul companiei partenere. Echipa noastră pune pasiune în fiecare proiect, se implică în cultura organizațională pentru a descoperi valorile companiei și devin parte din misiunea acesteia. Ne place să inovăm, să adoptăm cele mai bune și nebune strategii de atragere a candidaților potriviți și mai ales ne place să reușim să ne atingem obiectivele.
    Credem în oameni, în forța nemărginită a resursei umane și ne dorim să te cunoaștem, să descoperim împreună valoarea adăugată pe care o poți aduce în cadrul unui proiect. Your dream is our dream.

    Cerinte

    Recrutăm TEHNICIAN SERVICE pentru unul dintre clienții noștri colaboratori, companie multinațională elvețiană care produce scări rulante, pasarele mobile și ascensoare în întreaga lume.
    Punct de lucru: Iași

    CERINȚE:
    • Absolvent liceu/ școală profesională cu specializare tehnica: mecanica, electromecanica, instalații electrice, etc.
    • Prezintă avantaj cunoștințele de mecanică, electrică și experiență în service ascensoare și scări rulante;
    • Permis de conducere auto;
    • Abilități motrice;
    • Capacitatate de a lucra in echipă;
    • Disponibilitate de a se deplasa la clienți;
    • Apt pentru lucrul la înălțime;

    Responsabilitati

    RESPONSABILITĂȚI:
    • Participă la efectuarea lucrărilor de întreținere si reparații a echipamentelor clienților companiei;
    • Gestionează relația cu clientul final;
    • Completează formularele specifice si rapoartele solicitate;
    • Zona acoperită: Iași si împrejurimi;
    • Se deplasează la clienți pentru a face verificări conform planului de mentenanță;
    • Se deplasează la solicitările clienților pentru a remedia defecțiunile apărute;
    • Disponibil la program prelungit și în week-end (în funcție de solicitările apărute).

    Alte informatii

    BENEFICII:
    • Oportunitatea de a lucra într-o companie multinațională, intr-un mediu de lucru profesionist, organizat si plăcut;
    • Participă continuu la training-uri teoretice si practice sub îndrumarea unui mentor;
    • Acces la training-uri internaționale;
    • Calificare certificată în meserie;
    • Se acordă bonusuri de performanță;
    • Se acordă tichete de masă în valoare de 25 lei/zi lucrată;
    • Se acordă al 13-lea salariu plătit în 2 transe: Paști si Crăciun (se acordă după primele 3 luni lucrate);
    • Se acordă mașină de serviciu, după perioada de învățare;

    Aplica fara CV
    Iasi,