Picker depozit echipamente de incalzire-racire

Angajator: Personnel Outsourcing
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Productie
  • Transporturi
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 28.03.2024

    Personnel Outsourcing, companie de recrutare si leasing de personal, de 10 ani pe piata din Romania cu doua branch-uri la nivel national ( Bucuresti / Brasov), suntem o companie intr-o constanta dezvoltare in domeniul resurselor umane integrate.

    Cerinte

    Cautam gestionar pentru clientul nostru, o companie distribuitoare de instalatii si echipamente de incalzire/racire.

    Cerinte:
    - Persoana responsabila si implicata,
    - Persoana cu dorinta de invatare si adaptabila intr-un colectiv nou,
    - Un minim de experienta in domeniu.

    Responsabilitati

    - Te vei ocupa de descarcarea marfii,
    - Vei aranja marfa in depozit,
    - Vei pregati marfa si o vei incarca pentru distribuire.

    Alte informatii

    - Salariu net atractiv,
    - Tichete de masa de 30 lei/zi,
    - Asigurare medicala privata.

    Program de lucru : L-V sch. 1: 7:00-16:00, sch 2: 12:00-21:00

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Ilfov,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Ilfov, Chitila,

    Vezi job-uri similare (58)