Angajăm Operatori Producție în Sebeș

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Trenkwalder Romania active.

Vezi toate job-urile Angajăm Operatori Producție în Sebeș active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Productie active pe Hipo.ro

Angajator: Trenkwalder Romania
Domeniu:
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Sebes
  • Actualizat la: 15.08.2023

    Noi suntem Trenkwalder, unul dintre cei mai puternici jucători ai pieței de HR din Europa Centrală și de Est. Atât obiectivele noastre, cât și acțiunile, vorbesc despre oameni, povești de succes și o piață a forței de muncă mai bună.

    Unde ne găsești:

    Sediul nostru din București:
    Calea Griviței nr. 82-98, Sector 1, București, Cod Poștal 010705

    Cerinte

    Disponibilitatea de a lucra în ture.
    Program de 8 ore în 3 schimburi;

    Responsabilitati

    -Supraveghează și răspunde de funcționarea în bune condiții a mașinilor(roboților), precum și de calitatea și cantitatea de hârtie rezultate.

    -Salariu 3000 lei Net/lună + Tichete de masă în valoare de 30 Ron/zi;
    -Decont transport asigurat;
    -Bonusuri de Sărbători (Crăciun și Paște);
    -Relocare (include cazare asigurată în incinta fabricii și masă caldă la prânz);

    Aplica fara CV
    Sebes,

    Aplica fara CV
    Sebes,

    Aplica fara CV
    Sebes,