Marketing Specialist

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile MNK Business Solution active.

Vezi toate job-urile Marketing Specialist active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Customer support - Client service active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Internet - eCommerce active pe Hipo.ro

Angajator: MNK Business Solution
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Internet - eCommerce
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 11.06.2023

    MNK Business Solution activeaza in piata de consultanta si servicii HR de 15 ani. Gestionam si personalizam 100% pentru partenerii nostri servicii de: consultanta strategica, redefinire procese de HR, recrutare si induction, training, coaching, managementul performantei.

    Cerinte

    • Studii superioare
    • Experienta minim minim 6 luni pe o pozitie de specialist marketing sau copywriter 5 ani in domeniu
    • Cunostinte PC, operare in ERP, limba engleza
    • Abilitati de organizare si planificare, lucru in echipa

    Responsabilitati

    - Asigura managementul site-uri B2B si B2C – 1 B2B si 2 B2C
    - Realizeazalistinguri online – in limba romana si engleza
    - Realizeaza cercetari de piete, trenduri, produse noi de lansat
    - Va participa la organizarea evenimentelor, organizarea targurilor, lansarea colectiilor noi
    - Va crea, alaturi de graphic designeri, continut vizual pt brand si materiale de marketing
    - Va participa la auditul online anual
    - Asigura colaborarea cu furnizorii/partenerii
    - Va gestiona contul Unika in platforma emag

    Beneficii

    • Bonus de performanta
    • Prime ocazii speciale (ex: Paste, Craciun, 8 mar etc)
    • Training-uri
    • Cursuri
    • Tichete de masa

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (116)