Business Development Consultant

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Partnerd active.

Vezi toate job-urile Business Development Consultant active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Partnerd
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Constanta
  • Actualizat la: 10.08.2023
    Scurta descriere a companiei

    Cerinte

    - Abilități excelente de comunicare cu capacitatea de a convinge și influența pe alții.
    - Carisma naturală, atitudine pozitiva care atrage oamenii și creează o primă impresie pozitivă.
    - Experiență dovedită în vânzări (minim 2 ani).
    - Suntem curiosi de ideile tale pentru oferte comerciale pentru potentialii clienți (in conformitate cu procedura stabilita de companie).

    Responsabilitati

    - Promovarea strategica a produselor si serviciilor companiei, prin identificarea nevoilor clientilor din portofoliu.
    - Activitati de deplasare pe teren ( permis de conducere categoria B, minim 2 ani)
    - Dezvoltarea lunara a portofoliului de clienti al companiei.
    - Intocmirea contractelor si mentinerea legaturii cu Departamentul Tehnic pentru derularea in bune conditii a proiectului

    - Salariul: 3100 Ron net (primele 3 luni, urmand o crestere dupa perioada de acomodare).
    - Masina de lucru pentru deplasarile pe teren
    - Telefon de munca
    - Asigurare medicala privata
    - Posibilitatea de contract de munca individual sau colaborare B2B.
    - Bonus salarial in functie de rezultatele atinse (Pe parcurs se va debloca si sistemul de bonusare si poti usor sa ajungi sa-ti dublezi salariul) :D
    - Pragram: Luni-Vineri: 09:00- 18:00

    Calarasi, Constanta, Slobozia,

    Aplica fara CV
    Constanta,

    Aplica fara CV
    Constanta, Tulcea,

    Vezi job-uri similare (8)