Inginer proiectant

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Prohuman active.

Vezi toate job-urile Inginer proiectant active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Inginerie active pe Hipo.ro

Angajator: Prohuman
Domeniu:
  • Inginerie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Pitesti
  • Actualizat la: 26.06.2023

    With over 25 years of experience on the Romanian HR market, PROHUMAN APT (former APT Resources & Services) is the one of the biggest players in the industry, a force concentration evenly deployed across different specialties. Having approximate 4000 employees (mostly higher educated) in BPO and temporary work assignments, as of 2021, PROHUMAN APT ranks in the Top 3 HR providers in Romania.

    Cerinte

    - Studii superioare finalizate;

    - Cunoștințe de proiectare, asimilări, omologări produse;

    - Cunoștințe avansate de operare pe calculator (CATIA, Excel, Word);

    - Experiență de minim 2 ani în domeniu.

    Responsabilitati

    - Organizează, îndrumă, controlează și răspunde de realizarea activității de proiectare SDV-uri, subansamble și părți componente ale utilajelor care fac parte din liniile tehnologice ale firmei;

    - Analizează documentația (condițiile tehnice și posibilitatea realizării produsului nou);

    - Declanșează activitatea de proiectare a produsului nou și condițiile necesare pentru proiectarea sculelor și dispozitivelor de verificare conform graficelor;

    - Realizează proiecte complete pentru fabricarea matrițelor în scopul transversalizării îmbunătățirilor;

    - Se documentează și face propuneri privind geometria produsului nou.

    Salariu

    5000 - 5500 RON

    Beneficii

    • Bonus de performanta
    • Prime ocazii speciale (ex: Paste, Craciun, 8 mar etc)
    • Abonament medical
    • Abonament stomatologic
    • Training-uri
    • Cursuri
    • Catering / decontarea mesei de pranz
    • Loc de parcare
    • Fun / Relax Area
    • Tichete de masa
    • Tichete cadou

    Aplica fara CV
    Pitesti,

    Pitesti,

    Aplica fara CV
    Pitesti,

    Vezi job-uri similare (5)