Inginer proiectare CAD

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Silverhand active.

Vezi toate job-urile Inginer proiectare CAD active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Inginerie active pe Hipo.ro

Angajator: Silverhand
Domeniu:
  • Inginerie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Timisoara
  • Actualizat la: 07.06.2023

    Agenția de recrutare Silverhand intermediază, fără niciun comision, contracte de muncă legale, semnate cu angajatori verificați din Europa. Consilierii noștri sunt mereu disponibili și bucuroși să răspundă la toate întrebările candidaților cu privire la munca în străinătate.

    Cerinte

    - Cunoștințe de limba engleză – nivel avansat;
    - Cunoștințe de limba germană – nivel începător;
    - Studii superioare finalizate pe inginerie civila sau într-un domeniu similar;
    - Experienta pe inginerie civila - minim 3 ani;
    - Cunoașterea suitei de programe CAD (AutoCAD etc.);
    - Atenție la detalii, spirit de inițiativă, abilități de comunicare, persoană organizată, capabilă să respecte termene limită;

    Responsabilitati

    Atribuțiile postului:

    - Crearea de desene CAD pentru beton și piese prefabricate din beton armat;
    - Folosirea software-urilor CAD pentru crearea de desene 2D și 3D;
    - Calcularea materialelor necesare pentru producție și montaj;
    - Efectuarea documentației necesare pentru producție și montaj.

    Alte informatii

    Reședință: Timișoara

    Se oferă:
    - Salariu de 6000 – 7000 LEI net/lună;
    - alte beneficii;

    Salariu

    6000 - 7000 RON

    Aplica fara CV
    Timisoara,

    Timisoara,

    Aplica fara CV
    Remote

    Vezi job-uri similare (38)