Medic Protetician

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Unique Smile active.

Vezi toate job-urile Medic Protetician active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Altele active pe Hipo.ro

Angajator: Unique Smile
Domeniu:
  • Altele
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Sibiu
  • Job la nivel national
    Actualizat la: 26.02.2024
    Remote work: Hybrid

    Suntem o echipă de profesioniști cu o pasiune comună pentru sănătatea orală și îngrijirea pacienților noștri.

    La clinica noastră, ne străduim să oferim o experiență unică de îngrijire stomatologică, bazată pe cele mai recente tehnologii și cele mai bune practici în domeniu. Cu un accent puternic pe comunicare și educație, dorim să ne asigurăm că toți pacienții noștri înțeleg pe deplin tratamentul lor și au toate informațiile necesare pentru a lua decizii informate cu privire la sănătatea lor orală.

    Cerinte

    Pentru a-ți desfășura munca, e important:
    • să ai studii superioare și de specialitate în domeniu
    • să îți placă să realizezi tratamente prin abordarea interdisciplinară
    • să fii pasionat de estetică dentară
    • să respecți procedurile de lucru și tratament
    • să îți placă să lucrezi într-un mediu dinamic, care se dezvoltă permanent
    • să nu te plictisești când lucrezi cu detalii
    • să cunoști limba engleză la nivel conversațional
    • să participi la ședințele medicale și alte evenimente din cadrul clinicii

    Responsabilitati

    respectarea bunelor practici din medicina stomatologica

    Programul de lucru este în ture de 6-8 ore, iar colaborarea va fi în baza unui contract pe Cabinet Medical Individual sau SRL Medical

    Aplica fara CV
    Sibiu,

    Sibiu,