Sef schimb

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile CTP Group active.

Vezi toate job-urile Sef schimb active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Inginerie active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Productie active pe Hipo.ro

Angajator: CTP Group
Domeniu:
  • Inginerie
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Ploiesti
  • Actualizat la: 02.08.2023
    Scurta descriere a companiei

    Atragem, identificam și selectăm cel mai potrivit candidat.

    CTP Group oferă soluții de recrutare, oferind clienților săi servicii personalizate în funcție de specificul activității.
    CTP Group a fost infiintata in anul 2009 pentru a oferi soluții care să permită companiilor din Romania să aibă acces la cei mai potriviți candidați din industria automotive, cea a serviciilor, precum si companii implicate in productie de serie, industria electronica, cosmetice, FMGC si industria maselor plastice.

    Cerinte

    Cerem

    Studii superioare - reprezinta avantaj;
    Disponibilitatea de a lucra in 2 schimburi;
    Program de lucru full-time;
    Cunostinte operare calculator;
    Vorbirea fluenta a limbii engleze - reprezinta avantaj;
    Capacitate dezvoltata de analiza si gestionare a sarcinilor;
    Bune abilitati de comunicare,
    Spirit de echipa;
    Experienta in activitati similare - constituie avantaj;
    Seriozitate.

    Responsabilitati

    Atributii

    se asigura ca au fost respectate cerintele de executie si produsele finite sunt corect dimensionate si calitativ executate;
    are grija ca documentele de lucru sa fie in buna stare pana in ultima faza de ambalare si coletare a compensatorului;
    sa verifice in permanenta corectitudinea fiselor de lucru iar daca acestea sunt incorecte si incomplete sa comunice sefului ierarhic;
    sa realizeze la timp si corect sarcinile de serviciu care ii revin;
    sa identifice si sa comunice subalternilor toate modificarile aparute in fisele de lucru ale comenzilor;
    supravegheaza incarcarea si descarcarea in camioane;
    sa solicite informatii suplimentare sefului ierarhic daca constata neconcordante intre foile de lucru si calitate;
    sa colaboreze cu toate persoanele implicate in vederea stabilirii metodelor optime de lucru pentru executia si livrarea produselor fabricate;
    sa participe activ la optimizarea si asigurarea calitatii compensatorilor / izolatiilor;
    sa anunte imediat sefii ierarhici de orice defectare a sculelor, agregatelor, dispozitivelor, utilajelor si instalatiilor aflate in dotarea atelierului, solicitand inlocuirea acestora.

    Alte informatii

    Oferim

    Program de lucru Luni-Vineri, in doua schimburi;
    Contract pe perioada nedeterminata;
    Tichete de masa 660 Ron/luna;
    Transport inclus din Ploiesti;
    Prime de sarbatori;

    Beneficii

    • Prime ocazii speciale (ex: Paste, Craciun, 8 mar etc)
    • Decontarea transportului
    • Tichete de masa

    Ploiesti,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Otopeni, Ploiesti,

    Ilfov, Otopeni, Ploiesti,

    Vezi job-uri similare (9)