Asistent vanzari -Bucuresti

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Sport Vision active.

Vezi toate job-urile Asistent vanzari -Bucuresti active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Sport Vision
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 26.07.2023

    Povestea noastră începe în Belgrad, în anul 1996. Lumea era într-o continuă schimbare, unde avansul tehnologic avea un puternic impact, inclusiv asupra tehnicii sportive. Pentru orice iubitor de sport, un echipament sportiv de calitate este un factor motivant. Poate fi imboldul ce ne determină să îmbrățișăm pasiunea pentru sport, sau, mai mult, poate fi acel plus ce contribuie la victorie.

    Împreună cu dorința de a aduce aproape cele mai apreciate branduri din domeniu, ne-am dorit o schimbare în piață și în ceea ce înseamnă retail. O schimbare în atitudine, în perspectiva unui viitor prosper multilateral și în filosofia noastră de afaceri în jurul căreia a gravitat permanent viziunea sportivă. Așa s-a născut Sport Vision.

    Am crezut mult în valorile noastre, am crescut frumos, având peste 5000 de angajați în 12 țări: Serbia, Bosnia și Herțegovina, Croația, Slovenia, Muntenegru, Macedonia de Nord, Albania, România, Bulgaria, Grecia, Cehia și Slovacia. Nu a fost deloc ușor, însă eforturile noastre au dat în cele din urmă roade.

    De-a lungul anilor am devenit un etalon al calității serviciilor, iar astăzi ne bucurăm să fim în poziția de lider în retail de echipament sportiv în Europa de Est. Ne concentrăm toată atenția pe clienții noștri, pentru ca ei să beneficieze de experiențe de shopping unice într-un cadru modern, cu o largă ofertă de produse, sfătuiți în alegerile lor de către consilierii bine pregătiți din magazine.

    Cerinte

    Ce ne dorim de la tine?

    - PASIUNE pentru CLIENȚI
    - PASIUNE pentru SNEAKERSI
    - Deschidere, ORIENTARE către CLIENȚI
    - Capacitate de ORGANIZARE și PRIORITIZARE
    - Implicare și flexibilitate

    Responsabilitati

    Ce vei face?

    - Vei întâmpina clienții la intrarea în magazin și le vei oferi suport permanent
    - Vei consilia clienții și vei împărțiții informații despre colecții si produse, implicit vei promova produsele, oferind intr-un mod profesionist toate informațiile necesare
    - Vei participa la activitățile din depozit
    - Vei încasa
    - Te vei asigura că magazinul este curat, aranjat după standardele companiei

    Alte informatii

    Ce îți oferim NOI:

    - Mediu de lucru PRIETENOS
    - DEZVOLTARE continuă
    - Șansa de a PROMOVA
    - Un mediu de lucru profesionist și o atmosferă prietenoasă
    - Program de lucru FLEXIBIL
    - Salariu competitiv
    - Tichete de masa
    - Bonusuri din vânzări/Concursuri interne

    Beneficii

    • Prime ocazii speciale (ex: Paste, Craciun, 8 mar etc)
    • Abonament medical
    • Abonament stomatologic
    • Training-uri
    • Cursuri
    • Program de lucru flexibil
    • Tichete de masa

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Chitila,

    Aplica fara CV
    2000 - 6000 RON NET / luna
    BUCURESTI, Giurgiu, Ilfov,

    Vezi job-uri similare (157)