Consultant elaborare documentatii strategice

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Valoris Center active.

Vezi toate job-urile Consultant elaborare documentatii strategice active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Altele active pe Hipo.ro

Angajator: Valoris Center
Domeniu:
  • Altele
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 24.07.2023

    La Valoris Center apreciem performanța, proactivitatea, abilitățile de leadership, dorinta de progres si mai presus de toate pretuim oamenii.

    Angajatii nostri reprezintă cel mai bun atu al companiei.

    Cerinte

    Recrutam consultant elaborare documentatii strategice.

    Se cere:
    -Studii superioare,
    -Abilitati de de organizare si comunicare,
    -Cunostinte si experienta relevante in managementul proiectelor,
    -Abilitati de lucru cu documentațiile specifice domeniului,
    -Abilități conceptuale în realizarea de materiale scrise,
    -Capacitate de analiză și atenție la detaliu,
    -Orientare spre rezultate și flexibilitate,
    -Cunoașterea principalelor linii de finanțare,
    -Capacitatea de a-și păstra calmul în situații tensionate,
    -Experiență în scrierea și implementarea de proiecte cu finanțare din programe gestionate direct de Comisia Europeană este un avantaj, dar nu obligatorie.

    Responsabilitati

    Cerinte:
    -Aplicantul trebuie sa aiba experienta in elaborarea de documentatii de planificare.
    -Experienta in lucrul cu administratia publica e un avantaj.
    -Consultantul va participa la elaborarea de documentatii de planificare strategica pentru beneficiari din cadrul administratiei publice centrale sau locale.

    Alte informatii

    Se lucreaza de la sediu, in zona Dorobanti.
    Contractul de munca este pe perioada nedeterminata.
    Program: 9:00 – 17:00 (cu flexibilitate).
    Se ofera:
    -salariu fix;
    -tichete de masa de 30 lei/zi;
    -abonament asigurare medicala privata premium la Regina Maria;
    -tichete cadou;
    -tichete de vacanta;
    -posibilitatea renegocierii pachetului salarial la 3 luni / 6 luni, raportat la evolutie si rezultate.

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Vezi job-uri similare (29)