Inginer proiectant specialitatea apa-canal

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile ABC Human Capital active.

Vezi toate job-urile Inginer proiectant specialitatea apa-canal active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Inginerie active pe Hipo.ro

Angajator: ABC Human Capital
Domeniu:
  • Inginerie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 19.10.2023

    ABC Human Capital este urmarea fireasca a experientei castigate de fondatorul companiei, in acest domeniu vast, complex, provocator, in continua miscare si schimbare al resurselor umane.
    Anul 2005 a reprezentat momentul concretizarii unui ideal: fondarea unei agentii de recrutare si executive search ce pune la dispozitia clientilor sai atat consultanta in recrutare si headhunting, precum si intreaga gama de servicii aferente capitalului uman.
    Adaptam cu succes noile tendinte din domeniul Resurselor Umane si utilizam creativ oportunitatile pe care le ofera mediul economic pentru atingerea target-urilor comerciale si de comunicare ale partenerilor nostri.
    Activitatea noastra se traduce in solutii inteligente bazate pe baze de date complete si complexe, aplicatii web, portaluri de informare si socializare, baterii de teste concepute si implementate impreuna cu fiecare dintre parteneri, campanii de marketing online si headhunting.

    Cerinte

    1. Absolvent al Facultății de Construcții și Instalații, specializarea Instalații pentru Construcții, Facultatea de Hidrotehnică sau alte studii superioare echivalente
    2. excelent operator PC
    3. Să cunoască și să utilizeze cu ușurință programele de specialitate (Autocad, Pecta, Urbano, Word, Excel);
    4. Atentie la detalii, abilitati in rezolvarea problemelor ce apar pe parcursul proiectarii si implementarii investitiilor, respectarea termenelor limita

    Responsabilitati

     Intocmire documentații tehnice pentru specialitatea de instalații sanitare rețele de alimentarea cu apă și/sau canalizare, stații de epurare, stații de pompe ape uzate, gospodărie de apă pentru toate fazele de proiectare (SF/DALI, PTE+PAC+POE)
    1. Susținerea proiectelor către verificatorii tehnici atestați;
    2. Întocmirea și centralizarea documentațiilor de avizare;
    3. Răspunde pentru respectarea normelor, normativelor și standardelor de proiectare
    4. Asigură asistență tehnică pe șantier pentru implementarea corespunzătoare a proiectului sau pentru întocmirea dispozițiilor de șantier

    Alte informatii

    Ofertă (bonusuri, beneficii):
    1. Pachet salarial competitiv (in functie de expertiza) si diferite bonusuri
    2. Crestere salariala semestriala sau anuala, in functie de performante
    3. Mediu de lucru atractiv, intr-un spatiu de birouri foarte accesibil cu metroul, transport in comun sau masina
    4. Oportunități de dezvoltare
    5. Mediu dinamic de lucru unde implicarea și inițiativa sunt recunoscute și recompensate

    Descrierea companiei
    Compania noastră oferă servicii integrate de proiectare arhitecturală și inginerie, proiectare instalații, consultanţă financiară, management de proiect și asistență tehnică.

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (206)