Reprezentant Vanzari Zonal - Moldova

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile IHM Total Consult Romania active.

Vezi toate job-urile Reprezentant Vanzari Zonal - Moldova active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: IHM Total Consult Romania
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Bacau
  • Iasi
  • Suceava
  • Actualizat la: 25.06.2023
    Remote work: Hybrid

    IHM Total Consult is, beginning with June 2019, part of SGB Humangest Holding, an Italian group of companies offering specialized consulting services in the field of human resources selection, training and management. IHM Total Consult was founded in 2004 and is now ranked among the top 5 HR players on the Romanian market, considering turnover.
    All resumes and data are considered confidential and will be evaluated only for projects matching your professional experience.

    Cerinte

    Pentru o companie specializata pe comercializarea sistemelor de asamblare si a consumabilelor industriale, recrutam persoana motivata care sa gestioneze promovarea si vanzarea de produse in zona Moldova (Iasi, Bacau, Neamt, Suceava)

    Iti va fi usor sa ideplinesti task-urile zilnice daca:

    - Ai experienta minim 2 ani in vanzari de produse
    - Esti disponibil pentru deplasari in judetele mentionate si ai permis de conducere categoria B
    - Esti o persoana comunicativa, perseverenta si atenta la detalii, cu abilitati de negociere si capacitate de planificare și organizare a activitatilor

    Responsabilitati

    - Vei studia piata pentru depistarea de noi parteneri pentru produsele companiei
    - Vei vinde si promova produsele si serviciile companiei
    - Vei monitoriza situatia rulajului si a incasarilor de la clienti
    - Vei cunoaste toate serviciile companiei
    - Vei intocmi oferte comerciale
    - Vei monitoriza concurenta, preturile si vei intocmi rapoarte saptamanale
    - Vei lucra intr-o echipa pregatita sa iti ofere ajutor oricand ai nevoie

    Alte informatii

    Ca parte din echipa:

    - Vei beneficia de training de formare de 1 – 2 saptamani
    - Vei avea un pachet salarial format din salariu fix + bonus vanzari si tichete de masa
    - Vei primi toate instrumentele necesare desfasurarii activitatii (telefon, laptop, autoturism)

    Daca te regasesti in cele mentionate te invitam sa aplici!

    Beneficii

    • Bonus de performanta
    • Training-uri
    • Decontarea transportului
    • Program de lucru flexibil
    • Laptop
    • Telefon mobil
    • Masina de serviciu
    • Tichete de masa

    Aplica fara CV
    Remote

    Suceava, Sibiu, Iasi, Job national

    Aplica fara CV
    Arad, Bacau,

    Vezi job-uri similare (18)