Junior Business Analyst

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile CTP Group active.

Vezi toate job-urile Junior Business Analyst active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Achizitii - Logistica - Aprovizionare active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Transporturi active pe Hipo.ro

Angajator: CTP Group
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Transporturi
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 27.06.2023
    Remote work: Hybrid
    Scurta descriere a companiei

    Atragem, identificam și selectăm cel mai potrivit candidat.

    CTP Group oferă soluții de recrutare, oferind clienților săi servicii personalizate în funcție de specificul activității.
    CTP Group a fost infiintata in anul 2009 pentru a oferi soluții care să permită companiilor din Romania să aibă acces la cei mai potriviți candidați din industria automotive, cea a serviciilor, precum si companii implicate in productie de serie, industria electronica, cosmetice, FMGC si industria maselor plastice.

    Cerinte

    We are looking for a Business Analyst on behalf of our client, an international carrier. The ideal candidate is a team player responsible for working with company data in various business areas. Specific responsibilities include reporting metrics, analyzing methodologies, suggesting operation improvements, and building proposal evaluations in a cross-functional environment.

    • Bachelor's degree or equivalent experience
    • Fluency in Microsoft Office suite - Excel mandatory!
    • Strong written, verbal, and collaboration skills - Good command of
    English is mandatory!
    • Excellent understanding of business analysis and reporting and ability to
    interpret it
    • Autonomous&independent person

    Responsabilitati

    • Track and report data
    • Build cross-functional partnerships, internally and externally
    • Manage budgets
    • Maintain a competitive market knowledge

    Alte informatii

    Benefits

    • Monthly/Quarterly/Semestrial bonuses
    • Meal vouchers
    • Private Medical Subscription for employees and family members
    (children, spouse/ life partner)
    • Training&development program
    • Flexible working schedule
    • Hybrid
    + others

    Salariu

    3000 - 4000 RON

    Beneficii

    • Bonus de performanta
    • Bonus anual
    • Prime ocazii speciale (ex: Paste, Craciun, 8 mar etc)
    • Abonament medical
    • Training-uri
    • Cursuri
    • Teambuilding-uri / excursii
    • Petreceri/evenimente companie
    • Laptop
    • Telefon mobil
    • Tichete de masa

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Ilfov,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Hybrid

    Vezi job-uri similare (87)