Manager Zonal de Vanzari

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Personnel Outsourcing active.

Vezi toate job-urile Manager Zonal de Vanzari active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Personnel Outsourcing
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Buzau
  • Oradea
  • Ploiesti
  • Actualizat la: 25.07.2023

    Personnel Outsourcing, companie de recrutare si leasing de personal, de 10 ani pe piata din Romania cu doua branch-uri la nivel national ( Bucuresti / Brasov), suntem o companie intr-o constanta dezvoltare in domeniul resurselor umane integrate.

    Cerinte

    - Experienta de minim 1- 2 ani in vanzari pe segmentul B2B (conditie obligatorie)
    - O buna cunoastere a industriei din zona alocata
    - Limba engleza - nivel mediu
    - Bune abilitati de utilizare a pachetului MS Office
    - Posesor carnet de conducere categoria B
    - Persoana organizata, orientata catre rezultate, cu excelente abilitati de comunicare si negociere, cu atitudine proactiva si constructiva
    - Disponibilitate pentru deplasari pe zona alocata
    - Constituie avantaj major experienta in domeniul produselor industriale (de preferat in domeniul constructiilor si/sau echipamentelor de protectia muncii)

    Responsabilitati

    - Gestionarea si dezvoltarea portofoliului de clienti activi ai companiei
    - Prospectarea pietii pentru cresterea portofoliului de clienti si dezvoltarea de noi oportunitati de afaceri
    - Identificarea nevoilor clientilor si realizarea de oferte
    - Promovarea portofoliu de produse al companiei
    - Negocierea cu clientii a conditiilor comerciale in limitele de atributie existente
    - Este responsabil de incasarea banilor in termenul agreat cu clientii
    - Actualizarea permanentaa bazei de date cu informatii despre clienti
    - Mentinerea si dezvoltarea relatiilor de afaceri cu clientii existenti
    - Urmarirea derularii contractelor, livrarilor si incasarilor
    - Intocmirea rapoartelor de vanzari catre directorul de vanzari

    - Pachet salarial competitiv (salariu fix plus bonusuri si comisioane )
    - Asigurare medicala
    - Masina de serviciu
    - Telefon mobil

    Aplica fara CV
    Cluj Napoca, Oradea, Sibiu,

    Oradea, Job national

    Oradea,

    Vezi job-uri similare (22)