Reprezentant de Vanzari B2B

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Personnel Outsourcing active.

Vezi toate job-urile Reprezentant de Vanzari B2B active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Personnel Outsourcing
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Oradea
  • Ploiesti
  • Actualizat la: 25.07.2023

    Personnel Outsourcing, companie de recrutare si leasing de personal, de 10 ani pe piata din Romania cu doua branch-uri la nivel national ( Bucuresti / Brasov), suntem o companie intr-o constanta dezvoltare in domeniul resurselor umane integrate.

    Cerinte

    Studii superioare finalizate - domeniul tehnic, auto, utilaje sau constructii
    Persoana organizata, orientata catre rezultate, cu excelente abilitati de comunicare si negociere, cu atitudine proactiva si constructive
    Experienta in vanzari directe la nivel B2B de minimum 2 ani
    Cunostinte tehnice de baza
    Bune abilitati de utilizare a pachetului MS Office
    Posesor carnet de conducere categoria B
    Disponibilitate pentru deplasari pe zona alocata
    Limba engleza – nivel mediu spre avansat B2

    Responsabilitati

    Planifica strategia de vanzari pentru regiunea alocata , cu accent pe clientii cu potential ridicat
    Prospecteaza permanent piata si sustine pozitionarea companiei, identificand noi oportunitati de afaceri , servicii si canale de distributie
    Promoveaza serviciile si intocmeste ofertele comerciale , personalizate in functie de specificul si nevoia clientilor
    Negociaza conditiile contractuale , urmareste derularea contractelor, evolutia vanzarilor si incasarea facturilor
    Analizeaza piata , concurenta si gradul de satisfactie a clientilor
    Construieste si mentine parteneriate durabile atat la nivel extern cat si intern

    Pachet salarial atractiv ( salariu net + bonusuri si comisioane din vanzari)
    Bonuri de masa in valoare de 30 lei/zi
    Masina/ telefon de serviciu
    Ziua de nastere , zi libera si platita
    Asigurare medicala Signal Iduna dupa 12 luni in companie

    Aplica fara CV
    Cluj Napoca, Oradea, Sibiu,

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Vezi job-uri similare (8)