Coordonator Gestiune Materiale

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Distrigaz Sud Retele active.

Vezi toate job-urile Coordonator Gestiune Materiale active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Constructii active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Inginerie active pe Hipo.ro

Angajator: Distrigaz Sud Retele
Domeniu:
  • Constructii
  • Inginerie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 23.04.2023

    Distrigaz Sud Rețele, liderul în distribuția de gaze naturale din România, are o expertiză de peste 45 de ani în acest domeniu și deține licență de operare pentru distribuția de gaze naturale în 900 de localități, pe raza a 20 județe din sudul și centrul României, gestionând o rețea de distribuție de 21.000 de Km. Compania are ca obiective principale creșterea satisfacției clienților în ceea ce privește calitatea serviciilor oferite, cultivarea unei relații de parteneriat cu autoritățile, garantarea siguranței rețelei de distribuție și protecția mediului.

    Cerinte

    La Distrigaz Sud Rețele, dorim să venim în întâmpinarea nevoilor clienților noștri și să îi ajutăm să își atingă obiectivele, într-un mod eficient. Căutăm oameni talentați, care să pună clienții în centrul a tot ceea ce fac. Alătură-te echipei noastre de oameni profesioniști și creativi, unde te vei simți apreciat/ă și inspirat/ă pentru a-ți dezvolta abilitățile și experiența.

    În prezent, căutăm o persoană cu bune abilități de coordonare a unui depozit pentru a se alătura Biroului de Gestiune Materiale, în calitate de COORDONATOR GESTIUNE MATERIALE.

    Dacă îți dorești să faci următorul pas în carieră, alături de o echipă competitivă și profesionistă, vino în Distrigaz Sud Rețele. Ne poți ajuta să construim un viitor mai bun. Totul începe cu un talent remarcabil. Totul începe cu tine.

    Responsabilitati

    Ce vei face:
    • Vei coordona și analiza stocurile de materiale din magaziile de FOL, pentru identificarea materialelor cu mișcare lentă sau fără mișcare și vei propune soluții pentru transportarea lor în alte locații;
    • Vei monitoriza și identifica furnizorii care depășesc repetat termenele de livrare și vei propune soluții de evitare a unor astfel de situații; • Vei coordona activitatea de gestionare și distribuire a materialelor, analizând în permanență consumurile de materiale și rezervările din sistem pentru a identifica vârfurile de consum, informând furnizorii de materialele pentru care se va dori o aprovizionare rapidă;
    • Vei analiza consumurile de materiale la nivel lunar și anual și vei face propuneri pentru modificarea stocului, în funcție de consumurile pe termen scurt și lung;
    • Îl vei înlocui pe șeful de depozit când acesta este în concediu;
    • Locație: Strada Balta Albina, București, aproape de metroul Anghel Saligny.

    Experiență, calificări, cunoștințe și abilități:
    • Studii medii;
    • Minimum 3 ani experiență în activitatea de depozit;
    • Cunoștinte privind activitatea de distribuție a gazelor naturale;
    • Cunoștinte MS Office (Word, Excel - nivel mediu);
    • Bun organizator;
    • Meticulos și atent la detalii; Implicat și cu inițiativă.

    Constituie avantaj:
    • Autorizare utilizare motostivuitor sau alte instalații de ridicat;
    • Cunoștinte SAP: Modul PM;

    Beneficii:
    • Asigurare medicală privată pentru tine și familie;
    • Acces la un program de dezvoltare personală și profesională;
    • Tichete de masă;
    • Concediu de odihnă extins, în funcție de vechimea în muncă;
    • Primă de vacanță.

    Doar persoanele selectate vor fi invitate la interviu.
    În cazul în care optați să ne transmiteți datele dumneavoastră cu scopul de a candida pentru poziția menționată în prezentul anunț, vă rugăm să luați cunoștință despre prevederile Notei de informare cu privire la prelucrarea datelor cu caracter personal ale candidaților, disponibilă pe siteul nostru

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Otopeni, Ploiesti,

    Vezi job-uri similare (74)