Referent - calitate - perioadă determinată 6 luni

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Premium AEROTEC active.

Vezi toate job-urile Referent - calitate - perioadă determinată 6 luni active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Controlul calitatii active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Productie active pe Hipo.ro

Angajator: Premium AEROTEC
Domeniu:
  • Controlul calitatii
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Brasov
  • Actualizat la: 10.01.2024

    As an Airbus subsidiary, Premium AEROTEC is one of the world's leading suppliers of commercial and military aircraft structures and a key partner in the major European and international aerospace programmes. Its core competencies include the development and production of large and complex shaped aircraft components from aluminium, titanium and CFRP. Premium AEROTEC’s headquarters is based in Augsburg, Germany.

    Cerinte

    - Studii superioare de profil tehnic/calitate;
    - Cunoștințe operare pachet Ms Office;
    - Bune abilități de comunicare;
    - Cunoștințe limbă engleză nivel mediu;

    Responsabilitati

    - Suport pentru colegii din departamentul de calitate;
    - Îndosariere acte;
    - Transcrierea procedurilor / instrucțiunilor de lucru dintr-un format în alt format și formatarea acestora;

    Beneficii

    • Bonus de performanta
    • Bonus anual
    • Prime de vacanta
    • Prime ocazii speciale (ex: Paste, Craciun, 8 mar etc)
    • Asigurare medicala
    • Pensie privata
    • Training-uri
    • Decontarea transportului
    • Zile libere suplimentare
    • Teambuilding-uri / excursii
    • Tichete de masa

    Aplica fara CV
    Brasov,

    Aplica fara CV
    Brasov,

    Brasov,

    Vezi job-uri similare (12)