Asistent manager

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile CTP Group active.

Vezi toate job-urile Asistent manager active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Productie active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Secretariat - Administrativ active pe Hipo.ro

Angajator: CTP Group
Domeniu:
  • Productie
  • Secretariat - Administrativ
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Ploiesti
  • Actualizat la: 18.06.2023
    Scurta descriere a companiei

    Atragem, identificam și selectăm cel mai potrivit candidat.

    CTP Group oferă soluții de recrutare, oferind clienților săi servicii personalizate în funcție de specificul activității.
    CTP Group a fost infiintata in anul 2009 pentru a oferi soluții care să permită companiilor din Romania să aibă acces la cei mai potriviți candidați din industria automotive, cea a serviciilor, precum si companii implicate in productie de serie, industria electronica, cosmetice, FMGC si industria maselor plastice.

    Cerinte

    - Studii medii/superioare

    - Cunostinte limba engleza mediu-avansat

    - Bune cunostinte operare PC (Excel, Word, etc.)

    Responsabilitati

    - Transmite comenzile catre furnizori

    - Tine evidenta fluxului de materiale in Excel:

    o Inregistrare cu nr. de identificare a materialelor

    o Intocmirea notei de recepţie pe baza comenzilor catre furnizori

    o Verificarea neconcordantelor dupa receptia materialelor

    o Salvarea certificatelor de calitate

    - Administreaza fisa de consum primita de la departamentul comercial

    o Transmiterea borderoului de materiale la magazine

    o Verificarea si actualizarea borderoului de materiale primit de la magazine

    o Transmiterea stocului in tarile partenere - saptamanal

    o Inregistrarea bonurilor de consum/retur in calculatia comenzii

    - Opereaza in sistemul Dynamics:

    o Comenzi de achizitie materiale

    o Comenzi de achizitie colaboratori.

    Beneficii

    • Prime ocazii speciale (ex: Paste, Craciun, 8 mar etc)
    • Tichete de masa

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Ilfov, Ploiesti,

    Aplica fara CV
    Campina, Moreni, Ploiesti,

    Aplica fara CV
    Ploiesti,

    Vezi job-uri similare (4)