Inginer proiectant

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile CTP Group active.

Vezi toate job-urile Inginer proiectant active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Productie active pe Hipo.ro

Angajator: CTP Group
Domeniu:
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Ploiesti
  • Actualizat la: 18.06.2023
    Scurta descriere a companiei

    Atragem, identificam și selectăm cel mai potrivit candidat.

    CTP Group oferă soluții de recrutare, oferind clienților săi servicii personalizate în funcție de specificul activității.
    CTP Group a fost infiintata in anul 2009 pentru a oferi soluții care să permită companiilor din Romania să aibă acces la cei mai potriviți candidați din industria automotive, cea a serviciilor, precum si companii implicate in productie de serie, industria electronica, cosmetice, FMGC si industria maselor plastice.

    Cerinte

    - Cunostinte AUTOCAD obligatoriu
    - Cunostinte Draft Sight si SolidWorks optional dar nu obligatoriu
    - Cunostinte limba engleza – mediu (corespondenta clienti, scheme tehnice)

    Responsabilitati

    - Intocmire desene de executie pe baza desenelor de ansamblu primite de la client. Desenele se refera la constructii metalice sudate.
    - Sunt necesare si cunostinte de sudura – dimensionare, reprezentare suduri.
    - Intocmire planuri de croire pentru piesele care se debiteaza din tabla.
    - Intocmire desene pentru ambalarea diverselor constructii metalice in lazi sau pe paleti dupa caz;
    - Capacitate de analiza si sinteza, vedere in spatiu si simt tehnic;

    Beneficii

    • Prime ocazii speciale (ex: Paste, Craciun, 8 mar etc)
    • Tichete de masa

    Ilfov, Otopeni, Ploiesti,

    Aplica fara CV
    Campina, Moreni, Ploiesti,

    Aplica fara CV
    Moreni, Ploiesti, Targoviste,

    Vezi job-uri similare (5)