ELECTRICIAN

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Apa Nova Bucuresti active.

Vezi toate job-urile ELECTRICIAN active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Altele active pe Hipo.ro

Angajator: Apa Nova Bucuresti
Domeniu:
  • Altele
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Ilfov
  • Actualizat la: 07.02.2024
    Scurta descriere a companiei

    Cine suntem noi?
    Parte a grupului internațional Veolia, Apa Nova București este liderul operatorilor de apă și canalizare din România. Din anul 2000 Apa Nova şi-a asumat responsabilitatea de a furniza servicii esențiale sigure pentru locuitorii Capitalei, având o abordare sustenabilă, tradusă local printr-un management responsabil și optimizat al resurselor naturale epuizabile, cum este apa. În cei peste 20 de ani de activitate, Apa Nova rămâne o companie solidă și flexibilă, răspunzând în timp real condițiilor actuale ale pieței, evoluției tehnologiei și imperativelor legislației românești, pentru a asigura servicii publice sigure și de înaltă calitate.

    Valori companie: responsabilitate| inovație| solidaritate| orientare către client| respect

    Apa Nova București, o companie Veolia, se angajează să susțină diversitatea și incluziunea la locul de muncă, acordând aceleași oportunități tuturor candidaturilor, fără discriminare.

    Cerinte

    Nivel studii: medii;
    Atestări/certificări: electrician;
    Nivel experiență: 3 - 5 ani;
    Permis auto: categoria B;
    Abilități soft: responsabilitate, atenție la detalii, capacitate de analiză și sinteză.

    Responsabilitati

    Pregătește logistica intervenției;
    Verifică și operează instalații electrice;
    Citește echipamente de măsură și transmite valorile înregistrate;
    Asigură curățenia echipamentelor și zonei de lucru;
    Asigură mentenanța de gr. I a echipamentelor electrice;
    Efectuează verificarea și întreținerea incintelor.

    Adresa locului de muncă: Șoseaua de Centură nr. 306, Comuna Glina, Jud. Ilfov

    Aplicand la acest anunt va exprimati acordul ca datele dvs. sa fie transmise si procesate de catre Apa Nova Bucuresti. Consultati Politica de procesare a datelor personale a Apa Nova Bucuresti >>

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Giurgiu, Ilfov,