.NET Developer

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile AROBS Group active.

Vezi toate job-urile .NET Developer active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in IT Software active pe Hipo.ro

Angajator: AROBS Group
Domeniu:
  • IT Software
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Cluj Napoca
  • Actualizat la: 08.11.2023

    AROBS Transilvania Software is an IT company with Romanian capital, founded in 1998 in Cluj-Napoca. AROBS provides IT solutions and ready-to-use systems with over 24 years of experience developing software solutions for some of the most challenging and powerful industries: Automotive, Aerospace, Maritime, Travel Technology, Enterprise Solutions, Life Sciences, Biomedical, IoT, and FinTech.

    Cerinte

    Ce calități te pot aduce în echipa noastră?

    -Cel puțin 2 ani de experiență profesională cu .NET;
    -Cunoștințe avansate OOP;
    -Abilități bune de comunicare;
    -Abordare creativă în rezolvarea problemelor tehnice, optimizarea codului și scalarea soluțiilor;
    -Atenția la detalii, source code documentat și organizat, orientare către rezultate;
    -Experiență cu Agile software development;

    Responsabilitati

    Tehnologii pe care le folosim în proiect:
    -.NET Core, ASP.NET, C#, MVC;
    -Restful API;
    -Baze de date relaționale, SQL Server;
    -Experiență de bază web: HTML/CSS, JavaScript;
    -Xamarin (cunoașterea sa nu e obligatorie, dar poate fi un avantaj);

    Alte informatii

    Beneficii:

    -Asigurare medicală Alianz Țiriac;
    -Beneficiu sportiv;
    -Program de lucru flexibil;
    -Oportunitatea de a dezvolta proiecte folosind cele mai noi tehnologii;
    -Traininguri interne și evenimente specializate;
    -Susținere din partea companiei pentru examene și certificări dedicate creșterii profesionale;
    -Definirea traseului profesional și abonamente Pluralsight și Bookster;
    -Activități de team building și de implicare în comunitate;

    Trimite-ne CV-ul tău și hai să povestim!

    Aplica fara CV
    Remote

    Hybrid

    Aplica fara CV
    Remote

    Vezi job-uri similare (17)