Operator prelucrare continut website

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile SportGuru active.

Vezi toate job-urile Operator prelucrare continut website active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Internet - eCommerce active pe Hipo.ro

Angajator: SportGuru
Domeniu:
  • Internet - eCommerce
  • Tip job: full-time
    Nivel job: Student/Absolvent
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 14.06.2023

    SportGuru.ro este cel mai mare magazin de articole sportive specializate din Romania, comercializand echipament specializat apartinand unor branduri de renume in domeniu ca: Garmin, Ghost, Cube, Specialized, Mizuno, Hoka, Nike, Adidas, Asics, Compressport, Oakley, Nordica, La Sportiva, Salewa, Dynafit, Osprey, Garmont si multe altele. Sutem prezenti pe piata de retail cu 5 magazine dintre care 3 in Bucuresti si cate unul in Brasov si Cluj, cu suprafete cuprinse intre 350-750mp. Pe langa gama larga de produse si preturile exceptionale clientii nostri pot beneficia si de sfaturile specializate ale consilierilor nostri de vanzari, practicanti ai sportului, facand astfel tot posibilul ca experienta cumparaturilor sa fie una cat mai facila si placuta. "Nu se poate" este un termen care nu exista in dictionarul nostru si caruia nici nu dorim sa ii facem loc.

    Cerinte

    - sa aiba o atitudine pozitiva, sa fie deschis provocarilor si sa fie proactiv;
    - sa fie familiarizat cu utilizarea calculatorului (Microsoft Office-mediu);
    - sa se exprime corect in limba romana atat verbal, cat si in scris;
    - sa fie altfel :);
    - sa indrageasca sportul si eventual sa il practice (nu este obligatoriu, dar ar fi super sa faci sport cu noi);
    - experienta de lucru cu platforme eCommerce nu este obligatorie, dar constituie un avantaj;
    - suntem deschisi catre potentiali colegi care indeplinesc cat mai multe dintre cerintele noastre, dar sunt in cautarea unui program flexibil pentru a continua studiile;

    Responsabilitati

    - postul nu necesita cunostinte de progamare sau editare foto
    - introducerea/modificarea produselor pe site (caracteristici, preturi, imagini etc);
    - mentinerea continutului site-ului intr-o forma cat mai completa si corecta

    Aplica fara CV
    Remote

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Vezi job-uri similare (9)