Contabil

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Hays Romania active.

Vezi toate job-urile Contabil active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Contabilitate Finante active pe Hipo.ro

Angajator: Hays Romania
Domeniu:
  • Contabilitate Finante
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 14.05.2023
    Scurta descriere a companiei

    Cerinte

    • cunostinte de Microsoft Office ( in special Word si Excel);
    • absolvent/a de studii superioare
    • experienta in domeniu poate constitui un avantaj
    • abilitati de organizare, structurare si planificare
    • meticulozitate si acuratete
    • lucrul in echipa - spirit analitic si proactivitate
    • persoana responsabila, curioasa, cu initiativa, comunicativa, proactiva

    Responsabilitati

    • Verificarea si transmitrea facturilor de furnizori si a deconturilor, pentru inregistrare in sistemele contabile;
    • Efectuarea de plati in Ron si valuta;
    • Emitere facturi asigurari dupa completarea dosarelor de catre advisorii de al tinichigerie
    • Verificarea lunara a conformitatii rapoartelor de creare furnizori/clienti;
    • Participarea la activitatile comune ale departamentului, suport audit;

    3000 - 4000 RON NET / luna
    Hybrid

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (65)