Reprezentant Vanzari (domeniul metalurgic)

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Professional active.

Vezi toate job-urile Reprezentant Vanzari (domeniul metalurgic) active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Constructii active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Professional
Domeniu:
  • Constructii
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Alt oras
  • Actualizat la: 19.05.2023

    Professional represents for over 25 years, the most performing Romanian approach of complete human resources services on the market.

    We define our approach and evolution through key-words like professionalism, dedication, promptitude, flexibility and ethics. We take pride of a reputation that obliges and challenges us to discover and develop new methods, designed to respond to our clients need.

    Cerinte

    • Experiență în domeniul metalurgic (produse plate din oțel/construcții);
    • Excelente abilitați de comunicare, negociere, gândire comercială;
    • Cunoașterea limbii engleze la un nivel mediu/avansat;
    • Excelente abilități de utilizare PC;
    • Buna cunoaștere a mediului concurențial/a pieței;
    • Disponibilitate deplasări interne;
    • Disponibilitate muncă complexă și preponderent pe teren;
    • Mașina/laptop proprii de preferat, cel puțin primele 6 luni.

    Responsabilitati

    • Prospectarea activă a pieței și contactarea clienților;
    • Ofertarea și menținerea legăturii cu clientul pana în etapa finală;
    • Gestionarea proiectelor și consultanță tehnică;
    • Urmărirea realizarii target-ului.

    Aplicand la acest anunt va exprimati acordul ca datele dvs. sa fie transmise si procesate de catre Professional. Consultati Politica de procesare a datelor personale a Professional >>

    3500 - 5000 RON NET / luna
    Alt oras,

    1300 - 1800 EUR NET / luna
    Alt oras,

    1000 - 1500 EUR NET / luna
    Alt oras,

    Vezi job-uri similare (6)