Electrician - Sibiu

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile IHM Total Consult Romania active.

Vezi toate job-urile Electrician - Sibiu active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Telecomunicatii active pe Hipo.ro

Angajator: IHM Total Consult Romania
Domeniu:
  • Telecomunicatii
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Sibiu
  • Actualizat la: 12.09.2023

    IHM Total Consult is, beginning with June 2019, part of SGB Humangest Holding, an Italian group of companies offering specialized consulting services in the field of human resources selection, training and management. IHM Total Consult was founded in 2004 and is now ranked among the top 5 HR players on the Romanian market, considering turnover.
    All resumes and data are considered confidential and will be evaluated only for projects matching your professional experience.

    Cerinte

    - Experienta de minimum 1 an;
    - Disponibiltate de a lucra la inaltime;
    - Autorizatia ANRE reprezinta un avantaj;
    - Permisul de conducere reprezinta un plus.

    Responsabilitati

    - Lucrări de montare/demontare aparate de iluminat public, festiv, arhitectural;
    - Operațiuni de service pentru instalațiile și echipamentele existente;
    - Execută în instalaţii electrice lucrări de mentenanţă, reparaţii, modernizare, extindere, dispuse de şefii ierarhici;
    - Asamblează, instalează şi testează sistemul, echipamentul, aplicaţiile şi aparatura electrică utilizând o gamă variată de instrumente specifice;
    - Identifică defecţiunile sistemelor, aparatelor şi ale componentelor pentru a localiza şi reabilita defectele sistemelor electrice;
    - Realizează împământări şi conectează cabluri electrice la diferite echipamente şi montează panouri electrice;
    - Prestează activităţi fizice solicitante precum plasarea instalaţiei şi transportarea obiectelor grele.

    Alte informatii

    Beneficii:

    - Se ofera salariu atractiv;
    -Tichete de masa de 30 lei/zi lucrata;
    - Contract pe perioada nedeterminata;
    - Asigurare medicala;
    - Se acorda prima de Paste, de Craciun, cat si diurne;
    - Se acorda bonus de consemn;
    - Se platesc orele suplimentare;
    - Se acorda bonus anual.

    Beneficii

    • Bonus de performanta
    • Bonus anual
    • Prime ocazii speciale (ex: Paste, Craciun, 8 mar etc)
    • Asigurare medicala
    • Tichete de masa

    Remote