Auditor Senior/Junior

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Trenkwalder Romania active.

Vezi toate job-urile Auditor Senior/Junior active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Contabilitate Finante active pe Hipo.ro

Angajator: Trenkwalder Romania
Domeniu:
  • Contabilitate Finante
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 06.06.2023

    Noi suntem Trenkwalder, unul dintre cei mai puternici jucători ai pieței de HR din Europa Centrală și de Est. Atât obiectivele noastre, cât și acțiunile, vorbesc despre oameni, povești de succes și o piață a forței de muncă mai bună.

    Unde ne găsești:

    Sediul nostru din București:
    Calea Griviței nr. 82-98, Sector 1, București, Cod Poștal 010705

    Cerinte

    Absolvent de facultate economică;
    Experiența de 0-2 ani pentru audit junior sau 3-5 ani pentru audit senior;
    Limba engleză nivel conversațional;

    Responsabilitati

    Responsabilități:

    Participă in cadrul echipelor de audit la derularea testelor specifice de audit,

    Efectuează verificările necesare pentru obținerea informațiilor relevante;

    Asistă superiorul direct in diverse rapoarte si proiecte;
    Documentează verificările efectuate prin intocmirea documentelor de lucru ;
    Prezintă concluziile verificărilor coordonatorului echipei de audit;
    Participă la dezvoltarea, aplicarea si actualizarea procedurilor profesionale ale companiei, inclusiv implementări/updatari de software de audit,
    Participară la “training on the job” acordat juniorilor si asistenților in cadul misiunilor derulate,
    Alte sarcini si responsabilități profesionale primite de la superiorii direcți.

    Alte informatii

    Pachet salarial atractiv in funcție de experiență;

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    Hybrid

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (30)