Operator asamblare baterii

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile DRAXLMAIER Group active.

Vezi toate job-urile Operator asamblare baterii active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Productie active pe Hipo.ro

Angajator: DRAXLMAIER Group
Domeniu:
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Timisoara
  • Actualizat la: 06.06.2023

    DRÄXLMAIER Group is one of the top 100 automotive suppliers in the world. With our automotive expertise, we contribute toward making cars safer, more comfortable and more energy-efficient in the future. Peak performance for premium automobiles is our commitment, technological leadership is our motivation!
    DRÄXLMAIER Group has started the activities in Romania in 1993 and ever since has constantly developed into a stable, committed investor, employing about 15.000 people within the country.

    Cerinte

    Experiență profesională anterioară în linii de asamblare - constituie un avantaj;

    Cunoștințe generale utilizare PC;

    Studii medii sau școala profesională;

    Persoană comunicativă, motivată și cu disponibilitate spre învățare;

    Orientare spre obiectiv și client;

    Abilități de lucru în echipă, flexibilitate și o gândire orientată spre proces.

    Responsabilitati

    Monitorizarea, prelucrarea și montarea reperelor și componentelor în producția de serie

    Identifică și raportează problemele apărute;

    Urmăreste situatia productiei și se asigură de calitatea produselor;

    Efectuează inspecția componentelor și a produselor finite în conformitate cu fișa produsului;

    Verifică piesele produse conform planului de testare si documentează rezultatele;

    Anuntă șeful de schimb dacă există probleme sau abateri de la instrucțiunile și normele de lucru specifice.

    Alte informatii

    Beneficii:

    Prime anuale;

    Training inițial;

    Mediu de lucru competitiv.

    Aplica fara CV
    Timisoara,

    Aplica fara CV
    Timisoara,

    Aplica fara CV
    Timisoara,

    Vezi job-uri similare (24)