Sales Advisor Vodafone - Bucuresti

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Concentrix + Webhelp active.

Vezi toate job-urile Sales Advisor Vodafone - Bucuresti active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Customer support - Client service active pe Hipo.ro

Angajator: Concentrix + Webhelp
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Tip job: full-time
    Nivel job: Student/Absolvent
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 07.04.2023

    We are a global community of passionate, fun-loving people who thrive on making a difference on behalf of the world's most exciting brands. We put our people at the center of everything we do, and we give them the resources to make the most of their time with us.

    Cerinte

    Ne vom potrivi dacă tu:

    - Ai competențe excelente de comunicare în limba română
    - Ai bune abilități de utilizare PC
    - Identifici problemele celorlalți și găsesti soluții rapide
    - Te adaptezi cu ușurință la orice situație
    - Pui accent pe proactivitate, pe motivație și pe orientarea spre soluții în cadrul unei echipe
    - Esti disponibil/ă să lucrezi de la sediul nostru din Bucuresti

    Responsabilitati

    În calitate de Sales Advisor în echipa noastră, vei:

    - Interveni telefonic pentru a indentifica nevoile clienților și pentru a le oferi soluții adaptate
    - Furniza informațiile necesare despre funcționarea și utilizarea serviciilor Vodafone
    - Oferi clienților experiențe digitale bogate prin intermediul tehnologiei
    - Dezvolta abilitățile tehnice și vei învăța cum să folosești soluții care îmbunătățesc viața oamenilor
    - Crește alături de echipă și vă veți bucura de reușite împreună

    Alte informatii

    Ce îți oferim:

    - Salariu fix plus parte variabilă în funcție de target-ul atins
    - Ai posibilitatea sa alegi dintr-o serie de beneficii flexibile de pe platforma My Benefit
    - Bonus de recomandare a unui prieten
    - Formare completă, plătită despre proiectul pe care vei lucra
    - Program de dezvoltare a carierei și cursuri de specialitate
    - Oportunități pentru o carieră în străinătate prin programul de Mobilitate Internațională la Webhelp

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Vezi job-uri similare (94)