Inginer Vanzari - Moldova

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile NOARK Electric active.

Vezi toate job-urile Inginer Vanzari - Moldova active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Inginerie active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: NOARK Electric
Domeniu:
  • Inginerie
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: peste 5 ani experienta
    Orase:
  • Bacau
  • Piatra Neamt
  • Actualizat la: 04.04.2023

    NOARK Electric este o companie internaţională care îşi construieşte structura de distribuţie în Europa. Oferim o nouã oportunitate pentru partenerii noştri de afaceri, condiţii de garanţie peste standard şi o atenţ​ie deosebitã pentru clienţii noştri.

    Cerinte

    - Studii superioare (Inginerie Electrică, Energetică)
    - Limba engleză
    - Posesor permis conducere categ. B
    - Experiență anterioară în vânzarea componentelor electrice
    - Orientat spre rezultate
    - Abilități de comunicare avansate
    - Cunoașterea pieței
    - Motivat pentru dezvoltarea continuă și creștere profesională

    Responsabilitati

    - Comunicare cu clienții repartizați (zona de acoperire: Piatra Neamț, Bacău, Vaslui, Vrancea)
    - Construirea și păstrarea relației cu clienții
    - Pregătirea ofertelor pentru clienții
    - Comunicarea cu serviciul clienții cu privire la starea comenzilor
    - Raportare și muncă administrativă în conformitate cu poziția deținută în companie
    - Responsabilitatea pentru clienții din regiunea selectată
    - Colaborare strânsă cu întreaga echipă

    Alte informatii

    - Pachet salarial competitiv
    - Poziție provocatoare într-o companie în creștere rapidă, cu bază internațională puternică - Alte beneficii bazate pe acorduri individuale

    Bacau, Focsani,

    Aplica fara CV
    Remote

    Aplica fara CV
    Arad, Bacau,

    Vezi job-uri similare (15)