Contabil

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile AstorMueller active.

Vezi toate job-urile Contabil active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Contabilitate Finante active pe Hipo.ro

Angajator: AstorMueller
Domeniu:
  • Contabilitate Finante
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Oradea
  • Actualizat la: 06.04.2023

    AstorMueller is an international company with locations in Switzerland, Romania, and India. As one of the leading European shoe manufacturers, we stand for the development and production of high-quality women's and men's shoes as well as their marketing and have in-depth knowledge in the areas of design, development, production, sales, and marketing.

    Cerinte

    - minimum 1 an de experiență în domeniul contabilității este un avantaj, dar se va asigura
    instruire
    - ai cunoștințe de limba engleză - nivel mediu
    - ai capacitatea de a învăța și de a te adapta la un mediu dinamic
    - modul tău de lucru este structurat și foarte precis
    - ai cunoștințe MS Office și te descurci în Excel
    - ai rapiditate și motivare să lucrezi la capacitate maximă
    - te distingi prin modul de lucru independent și orientat spre atingerea obiectivelor

    Responsabilitati

    - sarcini contabile conform legislației românești
    - sarcini de contabilitate conform legislației elvețiene și germane (se va asigura
    training)
    - sprijin pentru management și alte departamente prin pregătirea rapoartelor și
    verificarea datelor contabile

    Alte informatii

    Avantajele tale:
    - Pachet salarial atractiv în funcție de experiența ta, inclusiv bonusuri
    • Tichete de masă
    • Abonament Bookster
    • Acces la o asigurare medicală privată
    • Training și certificări în funcție de obiectivele de dezvoltare personală
    • Timp liber la ocazii speciale
    • Discount-uri la produsele noastre
    • Activități de Team-building
    • Proiecte provocatoare și interesante într-un mediu de lucru internațional
    dinamic

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (481)