Inginer Ofertare

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile LearnShift active.

Vezi toate job-urile Inginer Ofertare active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Inginerie active pe Hipo.ro

Angajator: LearnShift
Domeniu:
  • Inginerie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 02.04.2023

    Created for people, LearnShift is an HR consultancy company that aims to coach and advise all the candidates involved in the process. We are constantly searching for the best place for you to work and to develop. We love what we are doing and we believe in the magic of the human connection.

    Cerinte

    • studii superioare tehnice (Facultatea de Instalatii constituie un avantaj);
    • cunoașterea limbii engleze;
    • competente bune de comunicare, organizare si planificare a activitatii;
    • focus pe detalii, abilitati tehnice si comerciale, orientat catre rezultate;
    • experienta in ofertarea echipamentelor de instalatii, cu accent pe instalatiile “new technologies” (pompe de caldura, panouri fotovoltaice, sisteme complete de instalatii);
    • experienta in relatia cu, clientii pe diverse spete tehnice, constituie avantaj.

    Ne dorim o persoana organizata, bine pregatita profesional, cu o comunicare deschisa, orientata catre solutii si client, care sa aiba o atitudine pozitiva si proactiva, sa se integreze usor intr-o echipa. Este important sa isi doreasca sa se dezvolte odata cu organizatia, sa fie deschisa la nou si sa tina pasul cu tehnologia din domeniu.

    Responsabilitati

    Companie aflata in continua dezvoltare, care activeaza in zona de distributie online - echipamente de incalzire, climatizare, alimentare si tratarea apei, suntem in cautarea unui Inginer ofertare si ne dorim sa ni se alature o persoana cu experienta in acest domeniu. Vrem sa aducem alaturi de noi acea persoana pentru care aceasta meserie reprezinta mai mult decat un job dar si pentru care conteaza echipa din care face parte si alaturi de care se poate dezvolta pe termen lung.

    Alte informatii

    De ce sa vii la noi?
    • Pentru ca ne pasa de oameni si vrem sa ne dezvoltam impreuna pe termen lung. Valorile
    dupa care ne ghidam sunt: camaraderie, siguranta, corectitudine, armonie, recunostinta.
    • Pentru ca noi credem ca o echipa poate avea oameni foarte buni dar extrem de valorosi
    atunci cand lucreaza bine impreuna.
    • Pentru ca inca din 2007 avem focus pe a fi lideri in tot ceea ce facem in distributia online
    • Pentru ca oferim un mediu de lucru sanatos, modern si corect conceput pentru a ne face
    cu totii treaba, foarte bine.

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (127)